Кропивницький музичний фаховий коледж у 2024 році проводить прийом студентів на денну форму навчання за спеціальністю та освітньою програмою "Музичне мистецтво" за регіональним замовленням та за контрактом на базі 9 та 11 класів. Терміни навчання: на базі 9 класів – 3 роки 10 місяців; на базі 11 класів – 2 роки 10 місяців (на І курс зі скороченим терміном навчання).

Вступники на навчання для здобуття фахової передвищої освіти на основі базової загальної середньої освіти та повної загальної середньої освіти подають заяву та мотиваційний лист тільки в електронній формі через електронний кабінет в ЄДЕБО, крім випадків, визначених у пункті 6.1 розділу VІ Правил прийому. Додатки до мотиваційного листа приймаються на електронну поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Конкурсний бал вступника дорівнює результату творчого конкурсу.

Слідкувати за КМФК
© 2024 Кропивницький музичний фаховий коледж. Усі права захищено. Копіювання фото- та текстових матеріалів дозволено лише з дозволу адміністрації ресурсу. Розроблено засобами Joomla! та JoomShaper. Дизайн та верстка – Ярослав Долгіх