http://nachodki.ru/

Сьогодні Кропивницький музичний фаховий коледж оприлюднив списки рекомендованих до зарахування на бюджет вступників на основі базової середньої освіти. Абітурієнтам залишається виконати вимоги до зарахування (подати оригінали документів) та дочекатись оприлюднення 31 липня наказу про зарахування до складу студентів першого курсу КМФК.

Сьогодні у Кропивницькому було оголошено результати конкурсу "Молода людина року" – міського заходу, що проводиться Кропивницькою міською радою. Переможцем у номінації "Відкриття року в області культури і мистецтва" став студент-випускник КМФК Михайло Солонченко.

19 червня дитячий хор "Зоринка" Студії педагогічної практики КМФК під керівництвом Алли Татарової взяв участь у першому відбірковому турі ІХ Всеукраїнського хорового конкурсу ім. Миколи Леонтовича.

Студентки третього курсу спеціалізації "Хорове диригування" Анна Рубан та Катерина Мулінська стали переможцями XI Всеукраїнського конкурсу хорових диригентів ім. Д. Бортнянського серед студентської молоді, що відбувся 19-20 травня на базі Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського.

Сторінка 1 із 7

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua