МІШАНИЙ ХОР
"FRISSON"
images/sliders/symphonic-orchestra.jpg

Мішаний хор Кропивницького фахового музичного коледжу "Frisson" (до 2022 року - "Зоряне сяйво") було створено у 2007 році для студентів циклової комісії співу з метою підвищення рівня їх професійності та вдосконалення навичок співу у великому ансамблі. До 2021 року його незмінним керівником була викладачка відділів співу та хорового диригування Надія Шост. Сьогодні ж колектив очолює викладачка вокально-хорових дисциплін Ярина Долінко.

До репертуару колективу входять концертні опуси українських та європейських композиторів, обробки народних пісень та твори навчального спрямування. Високий рівень виконавської майстерності хору був підтверджений другою премією Всеукраїнського конкурсу вокально-хорового мистецтва імені Д. Бортнянського (Київ) у 2014 році.

Хор виступає на сценах коледжу, Кіровоградської обласної філармонії, Музично-драматичного театру імені М. Кропивницького та є постійним учасником фестивалів регіонального на всеукраїнського масштабу – "Осінь з музикою Кароля Шимановського", "Класик-проект", "Провесінь", "Голос серця", "Травневі музичні зустрічі", "Молитва вустами дітей".

Належному професійному виконанню концертних програм хору сприяє спів у супроводі симфонічного оркестру коледжу під орудою заслуженого діяча мистецтв України та художнього керівника оркестру Лариси Голіусової. Крім цього, мішаний хор "Frisson" стабільно співпрацює з народною артисткою України, доцентом кафедри сольного співу Національної музичної академії України Лідією Забілястою, а також з провідними солістами-вокалістами нашого регіону.

Слідкувати за КМФК
© 2024 Кропивницький музичний фаховий коледж. Усі права захищено. Копіювання фото- та текстових матеріалів дозволено лише з дозволу адміністрації ресурсу. Розроблено засобами Joomla! та JoomShaper. Дизайн та верстка – Ярослав Долгіх