ОРКЕСТР НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
"ДИВЕРТИСМЕНТ"
images/sliders/symphonic-orchestra.jpg

З перших днів свого заснування і до сьогодні, оркестр народних інструментів «Дивертисмент» знаходиться в активному творчому пошуку. Його втіленням є змістовний та контрастний репертуар, що сильно вплинув на формування складу оркестру. До концертної програми колективу входять такі твори як «Чакона» Т. Віталі, «Хода князів» з опери-балету «Млада» М. Римського-Корсакова, «Вечірній дзвін» О. Мосолова, «Концертна п’єса» В. Івко, «Кордова» І. Альбеніса, «Прелюдія» Л. Ревуцького. Особливе місце в репертуарі оркестру займає жанр інструментального концерту («Опаловий концерт» Р. Гальяно, «Аранхуес» Х. Родріго, «Бурлеска» Д. Шостаковича, Концерт ре мажор для гітари з оркестром М. Кастельнуово-Тедеско).

У 2016 році в рамках Відкриття XXI фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах «Провесінь» колектив у кооперації зі студентами відділів співу та хорового диригування виконав музичну виставу П. Ніщинського «Вечорниці».

Під керівництвом художнього керівника диригента колективу лауреата міжнародних конкурсів Вікторії Онолової студенти у складі оркестру виступали на провідних сценах країни – у Національній філармонії України (м. Київ), Національному академічному українському драматичному театрі ім. М. Заньковецької (м. Львів), Будинку органної та камерної музики у Львові, Одеському культурному центрі тощо.

«Дивертисмент» є лауреатом Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. Серед нагород та відзнак колективу можна виокремити першу премію Міжнародного інструментального конкурсу ім. Є. Станковича (2015, Київ), Гран-прі Міжнародного конкурсу-фестивалю інструментальної музики та академічного вокалу «Золотий Зорепад» (2016, Дніпро), Гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу інструментальної та хорової музики (2016, Львів), першу премію Всеукраїнського багатожанрового мистецького фестивалю-конкурсу «Віват, Витоки!» (2017, Одеса), перша премія Міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта» (2019, Харків).

Слідкувати за КМФК
© 2024 Кропивницький музичний фаховий коледж. Усі права захищено. Копіювання фото- та текстових матеріалів дозволено лише з дозволу адміністрації ресурсу. Розроблено засобами Joomla! та JoomShaper. Дизайн та верстка – Ярослав Долгіх