Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокального мистецтва
"ГОЛОС СЕРЦЯ"
images/sliders/slider-singing.jpg

Фестиваль-конкурс вокального мистецтва було започатковано у 2016 році за ініціативи директорки Кіровоградського музичного коледжу Лариси Голіусової та народної артистки України, лауреата Шевченківської премії, видатної співачки, доцента Національної музичної академії України імені П. Чайковського Лідії Забілястої – уродженки Кіровоградської області, випускниці Кіровоградського музичного училища.

Захід проводиться за підтримки департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки.

Реалізовуючи новий творчий проект, організатори поставили мету: продовження традицій вітчизняної виконавської вокальної школи, виховання у дітей та молоді любові до мистецтва, виховання естетичного смаку, розширення світогляду та інтелектуального рівня молодго покоління, вдосконалення системи художньо-естетичного розвитку дітей та молоді, надання можливості учасника та їх викладачам ознайомитись з кращими здобутками та зразками вокального мистецтва різних національних культур.

З 2017 року фестиваль "Голос серця" отримав конкурсну складову у старшій віковій категорії, а у 2019 у його рамках змагалися молоді співаки у п'яти вікових категоріях, у тому числі студенти музичних коледжів та училищ культури.

Фестиваль-конкурс відразу здобув прихильників та збирає на сцені музичного коледжу широке коло талановитих та яскравих солістів з усіх міст та районів Кіровоградської області та інших регіонів України.

Основні критерії оцінювання конкурсантів: природні музичні здібності, наявність вокальних навичок та виконавських умінь, артистизм, культура сценічної поведінки, самобутність, художньо-естетична цінність та технічно-образна складність репертуару, відповідність його віковим та виконавським можливостям конкурсантів.

У рамках фестивалю кожного року проводяться майстер-класи провідних митців сцени, відбувається творче спілкування мистецької аудиторії, надаються консультації для учнів та викладачів з проблем вокального мистецтва.

 

Слідкувати за КМФК
© 2024 Кропивницький музичний фаховий коледж. Усі права захищено. Копіювання фото- та текстових матеріалів дозволено лише з дозволу адміністрації ресурсу. Розроблено засобами Joomla! та JoomShaper. Дизайн та верстка – Ярослав Долгіх