циклова комісія
ЗАГАЛЬНОГО ФОРТЕПІАНО ТА КОНЦЕРТМЕЙСТЕРІВ
images/sliders/slider-concertmasters-min.jpg

Історія створення окремої предметно-циклової комісії з предмету фортепіано бере свій початок з 1959 року. За програмою комплексного виховання фахівця предмет «фортепіано» існував з першого року започаткування Кіровоградського музичного училища. Над опануванням фортепіано студентами інших спеціальностей працювало багато викладачів відділу. Зокрема, у джерел стояли такі викладачі як В. Гульбе, З. Могильова, А. Клименко, Л. Глущенко, Є. Бадова. Надалі на відділі працювали О. Тітова, І. Джатієва, А. Максімова, С. Кішлян, Ю. Портной, Л. Медведенко, Л. Чхаїдзе, Л. Зинов’єва, М. Любович та ін.

З 1968 по 2022 рік відділ очолювала старший викладач, концертмейстер вищої категорії Людмила Носуленко, а у 2022 році естафету керування перехопила кандидат педагогічних наук Наталія Свещинська.

В предметно-цикловій комісії працюють досвідчені педагоги, які навчають студентів гри на фортепіано з великою любов’ю та індивідуальним підходом до кожного. Творчий пошук, вдосконалення педагогічної майстерності викладачів сприяють професійному зростанню та добрим результатам з предмету. Найкращі студенти беруть участь у конкурсах фортепіанної підготовки.

Значна кількість студентів надалі продовжує навчання у вищих навчальних закладах.

Більшість викладачів, які мають вищу категорії – випускники Кіровоградського музичного училища. Особливістю є те, що майже всі викладачі поєднують педагогічну та концертмейстерську діяльність, що охоплює студентів духового, струнного, народного відділів, відділів хорового диригування та співу.

Концертмейстери відділу разом зі студентами беруть участь в багатьох регіональних та всеукраїнських конкурсах. За високий професійний рівень виконавства С. Концедалова, В. Шорстка, Л. Носуленко, Л. Єфімович, О. Матненко, О. Чванова нагороджені дипломами «Кращий концертмейстер».

 

Слідкувати за КМФК
© 2024 Кропивницький музичний фаховий коледж. Усі права захищено. Копіювання фото- та текстових матеріалів дозволено лише з дозволу адміністрації ресурсу. Розроблено засобами Joomla! та JoomShaper. Дизайн та верстка – Ярослав Долгіх