Сьогодні КМФК провів анонсовану онлайн-консультацію для абітурієнтів. Вступники дізналися про наш навчальний заклад, особливості творчого та громадського життя наших студентів, подальше працевлаштування та навчання.
Звичайно, велику увагу ми приділили цьогорічній вступній кампанії, а саме її строкам та етапам, процесу подачі документів, творчому конкурсу. Крім того, абітурієнти та їхні батьки отримали відповіді на усі питання, що їх цікавили.
У онлайн-консультації взяли участь близько 50 учасників
Ми нагадуємо, що усю вичерпну інформацію про вступ у 2022 році до Кропивницького музичного фахового коледжу можна отримати на нашому вебсайті у розділі "Абітурієнтам".
Також, усі, хто бажає навчатися у нас, можуть записатися на консультацію, заповнивши форму онлайн.
До зустрічі у КМФК!