Вечір камерної музики: струнний квартет "Фенікс"

Чергова подія у рамках ХХ Мистецького фестивалю "Осінь з музикою Кароля Шимановського"! Струнний квартет "Фенікс" Львівської Національної Філармонії ім. М. Скорика презентує публіці Кропивницького програму з творів польських та українських композиторів.

Цей чоловічий камерно-інструментальний ансамбль займає одне з провідних місць у сучасному мистецькому житті України. Квартет був створений у 2008 році у Львові зусиллями талановитих та енергійних музикантів, лауреатів міжнародних конкурсів.

За час існування, колектив досяг величезних творчих успіхів, проявивши високий професіоналізм та яскраву ансамблеву самобутність, що сприяло незмінному успіху у публіки.

Репертуар колективу відрізняється багатством та різноманітністю. Він охоплює широкий спектр світової класики, а також найкращі взірці сучасної музики. Квартет часто долучається до різноманітних мультикультурних проєктів, благодійних заходів та інтернаціональних фестивалів (США, Японія, Швейцарія, Польща, Німеччина, Італія, Естонія та ін.).

Модератор заходу – директор Кропивницького музею музичної культури імені Кароля Шимановського Олександр Полячок.

* Публікацію підготовлено за матеріалами
вебсайту фестивалю "Осінь з музикою Кароля Шимановського"

Вересень   2023
M T W T F S S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Слідкувати за КМФК
© 2023 Кропивницький музичний фаховий коледж. Усі права захищено. Копіювання фото- та текстових матеріалів дозволено лише з дозволу адміністрації ресурсу. Розроблено засобами Joomla! та JoomShaper. Дизайн та верстка – Ярослав Долгіх