Список студентів – лауреатів та дипломантів конкурсів 2011-2012н.р.

Прізвище, ім’я студента

Відділ, курс

 

Назва конкурсу

Місце

Прізвище викладача

1.

Меднікова Ірина

Відділ хорового диригування,

ІV курс

Міжнародний конкурс вокального мистецтва «Співоча перлина»

(м.Дніпродзержинськ, 2011)

ІІ

Шпудейко О.С.

2.

Вокальний ансамбль «Надія»

Відділ хорового диригування,

ІV курс

ІІ Міжнародний конкурс вокальних ансамблів ім. Д.Бортнянського

(м.Київ, 2011)

ІІ

Шост Н.І.

3.

Шевель Анастасія

Фортепіанний відділ,

ІV курс

- VІІ міжнародний форум піаністів «Бещади без кордонів»

(м.Санок, Польща);

- ХІІІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Нейгаузівські музичні зустрічі»

(м.Кіровоград)

- ІХ конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» (номінація «Фортепіано») (Харків)

Грамота учасника

 

 

Диплом відзнаки

 

 

Диплом відзнаки

 

Мельникова Л.І.

4.

Вокальний ансамбль «Оксамит»

Відділ хорового диригування,

ІІІ -ІV курс

ІІІ міжнародний конкурс «Premier-2012» в номінації «Академічний ансамбль»

(м.Київ)

І

Трушина О.М.

концертмейстер Єфімович Л.В.

5.

Сурженко Владислав

Відділ народних інструментів,

ІІІ курс

ХVІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь» (м.Кіровоград)

І

 

 

Гейченко М.І.

концертмейстер

Максименко М.І.

6.

Моторна Ірина

Відділ народних інструментів,

ІV курс

ХVІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь» (м.Кіровоград)

І

 

 

Дорошенко М.Є.

концертмейстер

Тур Н.В.

7.

Нагула Марина

Відділ народних інструментів,

ІІІ курс

ХVІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь» (м.Кіровоград)

ІІІ

 

 

Смутко І.А.

концертмейстер

Місюта К.В.

8.

Орєшков Іван

Відділ народних інструментів,

ІІІ курс

-ХVІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь» (м.Кіровоград)

-ІХ конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» (номінація «Народні інструменти») (Харків)

І

 

ІІ

 

 

Голишев І.О.

9.

Ткаченко Едуард

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІ курс

ХХІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Дніпровські сурми - 2012»

(м. Дніпропетровськ)

І

Пасічинський  М.В.

концертмейстер

Носуленко Л.М.

10.

Гумененко Ксенія

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

ХХІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Дніпровські сурми - 2012»

(м. Дніпропетровськ)

ІІІ

Пасічинський  М.В.

концертмейстер

Носуленко Л.М.

11.

Рогожнікова Анна

Відділ духових та ударних інструментів,

І курс

ХХІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Дніпровські сурми - 2012»

(м. Дніпропетровськ)

ІІІ

Залевський В.В.

концертмейстер

Концедалова С.В.

12.

Чумаченко Тимур

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

ХХІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Дніпровські сурми - 2012»

(м. Дніпропетровськ)

ІV

Іваненко О.В.

концертмейстер

Тарасевич Р.С.

13.

Шевченко Юрій

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІ курс

ХХІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Дніпровські сурми - 2012»

(м. Дніпропетровськ)

ІV

Іваненко О.В.

концертмейстер

Тарасевич Р.С.

14.

Баранова Валерія

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІ курс

ХХІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Дніпровські сурми - 2012»

(м. Дніпропетровськ)

ІV

Залевський В.В.

концертмейстер

Концедалова С.В.

15.

Грачов Тарас

Відділ духових та ударних інструментів,

І курс

ХХІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Дніпровські сурми - 2012»

(м. Дніпропетровськ)

Диплом учасника

Федорак С.О.

концертмейстер

Шорстка В.Г.

16.

Сандрак Сергій

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІ курс

ХХІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Дніпровські сурми - 2012»

(м. Дніпропетровськ)

Диплом учасника

Федорак С.О.

концертмейстер

Шорстка В.Г.

17.

Науменко Олександра

Фортепіанний відділ,

ІV курс

- ХІІІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Нейгаузівські музичні зустрічі»

(м.Кіровоград)

- ІХ конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» (номінація «Фортепіано») (Харків)

Диплом учасника

 

 

V

Скібіцька І.П.

18.

Шорсткий Максим

Відділ духових та ударних інструментів,

ІV курс

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Полтавська весна»

(м.Полтава)

ІІ

Шорсткий Г.Г.

концертмейстер

Чванова О.Л.

19.

Ланкін Владислав

Відділ духових та ударних інструментів,

ІV курс

ХХІХ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах (м.Донецьк)

ІІ

Федорак С.О.

концертмейстер

Шорстка В.Г.

20.

Злуніцин Даніїл

Відділ духових та ударних інструментів,

ІV курс

ХХІХ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах (м.Донецьк)

ІІІ

Пасічинський  М.В.

концертмейстер

Носуленко Л.М.

21.

Кулік Ольга

Відділ духових та ударних інструментів,

ІV курс

ХХІХ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах (м.Донецьк)

Диплом учасника

Пасічинський  М.В.

концертмейстер

Носуленко Л.М.

22.

Хор педпрактики «Зоринка»

СПП

Х міжнародний Павловський фестиваль ім.М.Глінки (м.Санкт-Петербург)

Золотий кубок

Диплом лауреата

Татарова А.І.

концертмейстер

Полевіна О.Є.

23.

Меднікова Олена

Відділ хорового диригування,

ІV курс

VІІ Всеукраїнський конкурс хорових диригентів ім.Д.Бортнянського серед студентської молоді (м.Суми)

ІІ

Трушина О.М.

концертмейстер Єфімович Л.В.

24.

Лисенко Ірина

Відділ народних інструментів,

ІV курс

Х Відкритий конкурс Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки ІІІ – ІV курсів музичних училищ України

(м.Дніпропетровськ)

ІІ

Смутко І..А.

25.

Камерний оркестр

Відділ струнних інструментів

І міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича  (Київ)

І

Хілобокова Н.Ю.

26.

Моісеєнко Нікіта

Відділ духових та ударних інструментів,

ІV курс

-ІХ конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» (номінація «Духові інструменти») (Харків)

-ІХ конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» (номінація «Народні інструменти») (Харків)

Гран Прі

 

 

 

ІІІ

Беленко Т.І.

концертмейстер

Полевіна О.Є.

 

Голишев І.О.

27.

Карпенко Володимир

Відділ народних інструментів,

ІV курс

ІХ конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» (номінація «Народні інструменти») (Харків)

ІІІ

Голишев І.О.

28.

Широков  Руслан

Відділ духових та ударних інструментів,

ІV курс

ІХ конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» (номінація «Духові інструменти») (Харків)

ІІІ

Беленко Т.І.

концертмейстер

Полевіна О.Є.

 

29.

Ніколенко Роксана

Фортепіанний відділ,

ІV курс

ІХ конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» (номінація «Фортепіано») (Харків)

Грамота учасника

Полевіна О.Є.

 

30.

Пономаренко Маргарита

Відділ народних інструментів,

ІІ курс

ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної  творчості «Сузір’я талантів» (м.Жовті Води)

ІІ

Левченко Н.А.

31.

Вовкова Катерина

Відділ співу,

ІІ курс

ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної  творчості «Сузір’я талантів» (м.Жовті Води)

ІІ

Гірба С.В.

32.

Ніколаєв Віталій

Відділ народних інструментів,

ІV курс

ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної  творчості «Сузір’я талантів» (м.Жовті Води)

ІІІ

Солоха Т.Р.

33.

Макарова Валерія

Відділ народних інструментів,

ІІ курс

ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної  творчості «Сузір’я талантів» (м.Жовті Води)

Диплом учасника

Смутко І.А.

34.

Трощило Вікторія

Відділ народних інструментів,

ІІ курс

ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної  творчості «Сузір’я талантів» (м.Жовті Води)

Диплом учасника

Смутко І.А.

RocketTheme Joomla Templates