Список студентів – лауреатів та дипломантів конкурсів 2010-2011 н.р.

Прізвище, ім’я студента

Відділ, курс

Назва конкурсу

Місце

Прізвище викладача

1.

Язловецький Артем

Відділ духових інструментів,

ІV курс

- Міжнародний конкурс молодих трубачів ім.М.Старовецького

(м.Тернопіль, 2010);

- ХХVІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах (м.Донецьк,2011)

Диплом учасника

 

ІІ

Федорак С.О.

концертмейстер

Шорстка В.Г.

2.

Безай Олександр

Відділ співу,

ІV курс

Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Пісенний край»(м.Полтава, 2010)

І місце

Шост Н.І. концертмейстер

Єгорова М.К.

3.

Лучка Юрій

Відділ співу,

ІІ курс

Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Пісенний край»(м.Полтава, 2010)

І місце

Шост Н.І. концертмейстер

Єгорова М.К.

4.

Назаренко Юлія

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

ХХ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах «Дніпровські сурми» (Київ, 2011)

ІІ місце

Рендаков О.А.

концертмейстер

Свещинська Н.В.

5.

Гумененко Ксенія

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІ курс

ХХ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах «Дніпровські сурми» (Київ, 2011)

ІІ місце

Пасічинський М.В.

концертмейстер

Носуленко Л.М.

6.

Шорсткий Максим

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

ХХ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах «Дніпровські сурми» (Київ, 2011)

ІІІ місце

Шорсткий Г.Г.

концертмейстер

Чванова О.Л.

7.

Кулик Ольга

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

ХХ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах «Дніпровські сурми» (Київ, 2011)

ІІІ місце

Пасічинський М.В.

концертмейстер

Носуленко Л.М.

8.

Широков Руслан

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

-ХХ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах «Дніпровські сурми» (Київ, 2011);

- VІІІ конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» (номінація «Духові інструменти») (Харків, 2011)

 

ІV місце

 

 

Диплом учасника

 

Беленко Т.І.

концертмейстер

Полевіна О.Є.

9.

Моісеєнко Нікіта

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

- ХХ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах «Дніпровські сурми» (Київ, 2011)

- VІІІ конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» (номінація «Духові інструменти») (Харків, 2011)

ІV місце

 

 

Гран Прі

Беленко Т.І.

концертмейстер

Полевіна О.Є.

10.

Моторна Ірина

Відділ народних інструментів,

ІІІ курс

ХVІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь» (м.Кіровоград,2011)

 

І

 

Дорошенко М.Є.

концертмейстер

Тур Н.В.

11.

Ковальов Олег

Відділ народних інструментів,

ІV курс

ХVІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь» (м.Кіровоград,2011)

ІІ

Голишев І.О.

12.

Орєшков Іван

Відділ народних інструментів,

ІІ курс

ХVІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь» (м.Кіровоград,2011)

ІІ

Голишев І.О.

13.

Печерська Аліна

Відділ народних інструментів,

ІV курс

- ХVІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь»(м.Кіровоград,2011)

- ІХ Відкритий конкурс Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки ІІІ – ІV курсів музичних училищ України

(м.Дніпропетровськ,2011)

ІІІ

 

 

І

І.А.Смутко,

концертмейстер

Скібіцька І.П.

14.

Скиба Олена

Відділ народних інструментів,

ІV курс

- ХVІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь»

(м.Кіровоград,2011)

- ІХ Відкритий конкурс Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки ІІІ – ІV курсів музичних училищ України

(м.Дніпропетровськ,2011)

ІІІ

 

 

ІІІ

І.А.Смутко, концертмейстер

Скібіцька І.П.

15.

Шпирка Олександр

Відділ народних інструментів,

ІV курс

ХVІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь»

(м.Кіровоград,2011)

Диплом відзнаки

Голишев І.О.

16.

Сокурець Катерина

Відділ струнних інструментів,

ІІІ курс

VІІ відкритий  конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах (м.Дніпропетровськ,2011)

 

ІІ

Іванченко М.М.

концертмейстер

Концедалова С.В.

17.

Гуля Д.

Відділ струнних інструментів,

ІІІ курс

-VІІ регіональний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах (м.Дніпропетровськ,2011) ;

-VІІІ конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» (номінація «Струнні інструменти») (Харків, 2011)

ІV

 

 

Диплом учасника

Хілобокова Н.Ю. концертмейстер

Чванова О.Л.

18.

Чхаідзе А.

Фортепіанний відділ,

ІV курс

- V Всеукраїнський огляд-конкурс піаністів

(м.Донецьк),2011)

- І Міжнародний конкурс молодих піаністів(м.Кіровоград,2011)

Диплом учасника

 

Диплом учасника

Гордус В.І.

19.

Овдієнко О.

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІV курс

-ХХVІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах (м.Донецьк,2011);

- І Всеукраїнський конкурс виконавців на дерев’яних духових  інструментах ім. В.С. Антонова (м.Київ,2011);

Гран Прі

 

 

ІІІ

Залевський В.В.

концертмейстер

Концедалова С.В.

20.

Черчелюк А.

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІV курс

ХХVІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах (м.Донецьк,2011)

ІІІ

Федорак С.О.

концертмейстер

Шорстка В.Г.

21.

Животовська А.

Відділ теорії музики,

ІV курс

 

Олімпіада з музично-теоретичних дисциплін (Донецька державна консерваторія ім.С.Прокоф’єва, 2011)

І

Панічева О.М.

22.

Шевель А.

Фортепіанний відділ,

ІІІ курс

-І Міжнародний конкурс молодих піаністів(м.Кіровоград,2011);

- VІІІ конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» (Харків, 2011)

ІІ

 

Диплом учасника

Мельникова Л.І.

23.

Димков Р.

Фортепіанний відділ,

ІV курс

- І Міжнародний конкурс молодих піаністів(м.Кіровоград,2011);

-VІІІ конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» (номінація «Фортепіано») (Харків, 2011)

ІІІ

 

ІІІ

 

Мельникова Л.І.

24.

Баронас Д.

Фортепіанний відділ,

ІV курс

-І Міжнародний конкурс молодих піаністів(м.Кіровоград,2011)»

-VІІІ конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» (номінація «Фортепіано») (Харків, 2011)

Диплом учасника

 

Диплом учасника

Скібіцька І.П.

25.

Любчик Л.

Фортепіанний відділ,

ІV курс

-VІІІ конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» (номінація «Фортепіано») (Харків, 2011)

Диплом учасника

Скібіцька І.П.

26.

Кобзовщук В.

Фортепіанний відділ,

ІІ курс

Відкритий міжнародний фестиваль-конкурс музики і класичного вокалу

(м.Дніпропетровськ,2011)

І

Гараніна Т.Ф.

27.

Лаврікова А.

Фортепіанний відділ,

ІІІ курс

Відкритий міжнародний фестиваль-конкурс музики і класичного вокалу

(м.Дніпропетровськ,2011)

ІІІ

Гараніна Т.Ф.

28.

Сігал А.

Відділ співу

VІІ Міжнародний музичний фестиваль дітей і молоді «Blossoming  Czech – 2011»(м.Прага, 2011)

ІІ

Третьякова К.К.

концертмейстер

Єгорова М.К.

 

29.

Студентський хор «PRIMA VISTA»

Відділ хорового диригування

-ХІІ Міжнародний хоровий конкурс «Tallinn 2011» (м.Таллінн,2011);

- Х всеукраїнський фестиваль-конкурс «Золотий Орфей» (Кіровоград, 2011)

Диплом учасника

Золотий диплом

 

Трушина О.М.

Любович Ю.В.

30.

Хор педпрактики «Зоринка»

СПП

VІ міжнародний конкурс «Моцарт  -  Прага» (м.Прага, 2011)

Золотий диплом та спеціальний приз журі «Найвиразніший колектив»

Татарова А.І.

31.

Ансамбль народних інструментів  «Дивертисмент»

Відділ народних інструментів

VІ міжнародний конкурс «Моцарт  -  Прага» (м.Прага, 2011)

Золотий диплом та кубок переможця

Онолова В.М.

RocketTheme Joomla Templates