Список студентів – лауреатів та дипломантів конкурсів 2009-2010 н.р.

Прізвище, ім’я студента

Відділ, курс

Назва конкурсу

Місце

Прізвище викладача

1.

Мунтяну Анна

Відділ народних інструментів,

ІV курс

ХV Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь»

(м.Кіровоград,2010)

Гран Прі

Голишев І.О.

2.

Моісеєнко Нікіта

Відділ духових інструментів,

ІІ курс

- ХV Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь»

(м.Кіровоград,2010)

- ХІХ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах «Дніпровські сурми 2010»

(м.Черкаси, 2010)

І

 

 

І

Голишев І.О.

 

 

Беленко Т.І.

концертмейстер

Полевіна О.Є.

3.

Моторна Ірина

Відділ народних інструментів,

ІІ курс

ХV Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь»

(м.Кіровоград,2010)

І

 

 

Дорошенко М.Є.

конц. Тур Н.В.

4.

Печерська Аліна

Відділ народних інструментів,

ІІІ курс

ХV Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь»

(м.Кіровоград,2010)

ІІІ

Смутко І.А.

конц.

Скібіцька І.П.

5.

Цоркан Богдан

Відділ народних інструментів,

ІІІ курс

ХV Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь»

(м.Кіровоград,2010)

ІІІ

Штука Ю.В.

конц.

Хабло О.І.

6.

Сурженко Владислав

Відділ народних інструментів,

І курс

ХV Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь»

(м.Кіровоград,2010)

ІІІ

Голіусов Ю.П.

7.

Лисенко Ірина

Відділ народних інструментів,

ІІ курс

ХV Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь»

(м.Кіровоград,2010)

Диплом відзнаки

Смутко  І.А.

конц.

Скібіцька І.П.

8.

Сосновська Анастасія

Відділ народних інструментів,

І курс

ХV Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь»

(м.Кіровоград,2010)

Диплом відзнаки

Смутко І.А.

конц.

Скібіцька І.П.

9.

Ковальов Олег

Відділ народних інструментів,

ІІІ курс

ХV Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь»

(м.Кіровоград,2010)

 

Диплом відзнаки

Голишев І.О.

10

Савченко

Ірина

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІV курс

-VІ регіональний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах (м.Дніпропетровськ,2010)

- VІІ Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї»

(м.Харків, 2010)

І

 

 

ІІІ

 

 

Іванченко М.М.

концертмейстер

Концедалова С.В.

11

Макарова Людмила

Відділ співу,

ІV курс

ІХ Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності

(м.Ніжин, 2010)

ІІ

К.К.Третьякова

 

концертмейстер

М.К.Єгорова

12

Беженуца Катерина

Відділ співу,

ІІІ курс

ІХ Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності

(м.Ніжин, 2010)

Диплом учасника

К.К.Третьякова

 

концертмейстер

М.К.Єгорова

13

Овдієнко Олександр

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

ХІХ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах «Дніпровські сурми 2010»

(м.Черкаси, 2010)

Гран Прі

Залевський В.В.

концертмейстер

Концедалова С.В.

14

Федорак Михайло

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІV курс

ХХVІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах (м.Донецьк,2010)

І

Федорак С.О.

концертмейстер

Шорстка В.Г.

15

Котова Тетяна

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІV курс

ХХVІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах (м.Донецьк,2010)

І

Рендаков О.А.

концертмейстер

Свещинська Н.В.

16

Зайвій Віктор

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІV курс

-ХХVІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах (м.Донецьк,2010)

- Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Полтавська весна»

(м.Полтава,  2010)

І

 

 

І

Шорсткий Г.Г.

концертмейстер

Чванова О.Л.

17

Шорсткий Максим

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІІ курс

ХІХ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах «Дніпровські сурми 2010»

(м.Черкаси, 2010)

І

Шорсткий Г.Г.

концертмейстер

Чванова О.Л.

18

Шимчук Антон

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІV курс

ХХVІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах (м.Донецьк,2010)

 

ІІ

Залевський В.В.

концертмейстер

Концедалова С.В.

19

Кожухар О.

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІV курс

ХХVІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах (м.Донецьк,2010)

ІІ

Рендаков О.А.

концертмейстер

Свещинська Н.В.

20

Саула Дар`я

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІV курс

ХХVІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах (м.Донецьк,2010)

ІІ

Рендаков О.А.

концертмейстер

Свещинська Н.В.

21

Ланкін В.

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІІ курс

ХІХ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах «Дніпровські сурми 2010»

(м.Черкаси, 2010)

ІІ

Федорак С.О.

концертмейстер

Шорстка В.Г.

22

Назаренко Юлія

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІІ курс

ХІХ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах «Дніпровські сурми 2010»

(м.Черкаси, 2010)

ІІІ

Рендаков О.А.

концертмейстер

Свещинська Н.В.

23

Язловецький Артем

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

ХІХ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах «Дніпровські сурми 2010»

(м.Черкаси, 2010)

ІІІ

Федорак С.О.

концертмейстер

Шорстка В.Г.

24

Кулик Ольга

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІІ курс

ХІХ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах «Дніпровські сурми 2010»

(м.Черкаси, 2010)

ІІІ

Пасічинський М.В.

концертмейстер

Носуленко Л.М.

25

Висоцький Вволодимир

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІV курс

ХХVІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах (м.Донецьк,2010)

ІІІ

Федорак С.О.

концертмейстер

Шорстка В.Г.

26

Широков Руслан

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІІ курс

ХІХ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах «Дніпровські сурми 2010»

(м.Черкаси, 2010)

ІІІ

Беленко Т.І.

концертмейстер

Полевіна О.Є.

27

Хлівненко О.

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

ХІХ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах «Дніпровські сурми 2010»

(м.Черкаси, 2010)

Диплом учасника

Чернишенко В.П.

концертмейстер

Матненко О.В.

28

Чхаідзе Анастасія

Фортепіанний відділ,

ІІІ курс

- ХІІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Нейгаузівські музичні зустрічі»

(м.Кіровоград,2010)

- VІ Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан»

(м.Київ,2010)

Диплом учасника

 

ІV місце

(заохочувальна премія)

Гордус В.І.

29

Сербул Олександр

Фортепіанний відділ,

ІV курс

ХІІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Нейгаузівські музичні зустрічі»

(м.Кіровоград,2010)

Диплом учасника

Аширова Л.Я.

30

Бєлєнікіна Марина

Фортепіанний відділ,

ІV курс

ХІІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Нейгаузівські музичні зустрічі»

(м.Кіровоград,2010)

Диплом учасника

Мельникова Л.І.

31

Шевель Анастасія

Фортепіанний відділ,

ІІ курс

-VІ Відкритий конкурс української фортепіанної музики ім.І.Карабиця

(м.Артемівськ, 2010)

- Міжнародний фестиваль «Діти Європи під одним дахом»

в номінації «Фортепіано соло»

(м.Кіровоград,2010)

- Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «Віват, музика!»

(м.Нова Каховка, 2010)

Диплом учасника

 

ІІІ

 

 

 

Диплом учасника

 

Мельникова Л.І.

32

Хор відділу хорового диригування

Відділ хорового диригування

V міжнародний конкурс «Моцарт  -  Прага»

І

Любович Ю.В.

Трушина О.М.

RocketTheme Joomla Templates