Список студентів – лауреатів та дипломантів конкурсів 2008-2009 н.р.

Прізвище, ім.’я студента

Відділ, курс

Назва конкурсу

Місце

Прізвище викладача

1.

Моісеєнко

Нікіта

Відділ народних інструментів,

І курс

ХІV Всеукраїнський фестиваль – конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь»

(м.Кіровоград,2009)

І

І.О.Голишев

2.

Савченко

Ірина

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІІІ курс

- V регіональний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах (м.Дніпропетровськ,2009)

- ХІІ Міжрегіональний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах (м.Донецьк,2009)

-VІ Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї»

(м.Харків, 2009)

І

 

 

ІІІ

(І місце не присуджувалось)

ІІ

Іванченко М.М.

 

концертмейстер

Чванова О.Л.

концертмейстер

Концедалова С.В.

3.

Карауш

Олександр

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІІІ курс

- V регіональний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах (м.Дніпропетровськ,2009)

- ХІІ Міжрегіональний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах (м.Донецьк,2009)

ІІ

(І місце не присуджувалось)

І

Карабан Н.М.

концертмейстер

Чванова О.Л.

 

концертмейстер

Концедалова С.В.

 

4.

Устіновський

Кирило

Відділ оркестрових духових інструментів,

ІV курс

-Міжрегіональний конкурс виконавців на духових та ударних інструментах (м.Дніпропетровськ,2009)

-ХХVІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах (м.Донецьк,2009)

І

 

 

І

 

 

Залевський В.В.

 

 

концертмейстер

Концедалова С.В.

5.

Шевель

Анастасія

Фортепіанний відділ,

І курс

- Міжрегіональний конкурс піаністів музичних училищ України (м.Кривий Ріг, 2009)

- Міжнародний фестиваль «Діти Європи під одним дахом»

в номінації  «Фортепіано соло»

(м.Кіровоград,2009)

ІІ

 

ІІІ

Мельнікова Л.І.

6.

Корепанов

Сергій

Фортепіанний відділ,

ІV курс

- Міжрегіональний конкурс піаністів музичних училищ України  (м.Кривий Ріг, 2009)

-VІ Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї»

(м.Харків, 2009)

- Міжнародний фестиваль «Діти Європи під одним дахом»

в номінації «Фортепіано соло»

(м.Кіровоград,2009)

ІІ

 

ІІІ

 

 

 

І

Мельнікова Л.І.

7.

Овдієнко

Олександр

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІ курс

ХVІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах

(м.Кіровоград, 2009)

Гран Прі

Залевський В.В.

 

концертмейстер

Концедалова С.В.

8.

Зайвій

Віктор

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

ХVІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах

(м.Кіровоград, 2009)

Гран Прі

Шорсткий Г.Г.

 

концертмейстер

Чванова О.Л.

9.

Котова

Тетяна

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

- ХVІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах

(м.Кіровоград, 2009)

-VІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс молодих виконавців «Кримська весна-2009»

в номінації «Духові інструменти»

(м.Ялта,2009)

Гран Прі

 

 

 

І

Рендаков А.О.

 

концертмейстер

Беленко О.Є.

10.

Прибильський

Артем

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

ХVІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах

(м.Кіровоград, 2009)

І

Федорак С.О.

 

концертмейстер

Шорстка В.Г.

11.

Висоцький

Віктор

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

ХVІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах

(м.Кіровоград, 2009)

І

Федорак С.О.

 

концертмейстер

Шорстка В.Г.

12.

Іванченко

Євген

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІ курс

ХVІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах

(м.Кіровоград, 2009)

І

Беленко Т.І.

 

концертмейстер

Беленко О.Є.

13.

Ткаченко

Артем

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

ХVІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах

(м.Кіровоград, 2009)

І

Іваненко О.В.

 

концертмейстер

Тарасевич Р.С.

14.

Шимчук

Анна

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

ХVІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах

(м.Кіровоград, 2009)

ІІ

Залевський В.В.

 

концертмейстер

Концедалова С.В.

15.

Саула

Дар’я

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

ХVІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах

(м.Кіровоград, 2009)

ІІІ

Рендаков А.О.

 

концертмейстер

Беленко О.Є.

16.

Хлівненко

Олександр

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІ курс

ХVІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах

(м.Кіровоград, 2009)

ІV

Чернишенко В.П.

 

концертмейстер

Матненко О.В.

17.

Лаврікова

Аліна

Фортепіанний відділ,

І курс

ХІ Міжнародний конкурс виконавців-інструменталістів та вокалістів

(м.Залеу (Румунія) 2009)

ІV

та заохочувальний диплом за виконання вальсу Шопена

Гараніна Т.Ф.

18.

Вінцковська

Аліна

Фортепіанний відділ,

ІІ курс

Міжнародний фестиваль «Діти Європи під одним дахом»

в номінації «Фортепіано соло»

(м.Кіровоград,2009)

ІІ

Скібіцька І.П.

19.

Дует гобоїв

(Кизименко П., Іванченко Є.)

Відділ духових та ударних інструментів

 

ХVІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах

(м.Кіровоград, 2009)

ІІ

Беленко Т.І.

 

концертмейстер

Беленко О.Є.

20.

Брас квінтет

Відділ духових та ударних інструментів

ХVІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах

(м.Кіровоград, 2009)

ІІІ

Чернишенко В.П.

21.

Вокальний ансамбль

Відділ хорового диригування

 

VІІІ фестиваль дитячого хорового співу «Золотий Орфей»

(м.Кіровоград, 2009)

І

 

 

Трушина О.М.

22.

Хор

Відділ хорового диригування

 

- V Міжнародний  хоровий  фестиваль

в номінації «Сакральна  музика»

(Польща, м.Сопот 2009)

- Міжнародний  хоровий  фестиваль

в номінації «Народна   музика»

(Польща, м.Сопот 2009)

І

 

 

ІІ

Любович Ю.В. Трушина О.М.

 

23.

Фортепіанний ансамбль

(Вінцковська А.,  Любчик Л.)

Фортепіанний відділ,

ІІ курс

Міжнародний фестиваль «Діти Європи під одним дахом»

в номінації «Фортепіано ансамбль»

(м.Кіровоград,2009)

ІІ

Скібіцька І.П.

RocketTheme Joomla Templates