Список студентів – лауреатів та дипломантів конкурсів 2007-2008 н.р.

Прізвище, ім’я студента

 Відділ, курс 

Назва конкурсу

Місце

Прізвище викладача

1

Шимко Віктор

Теорія музики,

ІІІ курс

І Регіональний конкурс фортепіанної підготовки студентів сп-ції «Теорія музики» та «Хорове диригування»

(м.Кривий Ріг,2008)

ІІ

Л.В.Єфімович

2

Шпаченко Ольга

Хорове диригування,

І курс

І Регіональний конкурс фортепіанної підготовки студентів сп-ції «Теорія музики» та «Хорове диригування» (м.Кривий Ріг,2008)

ІІ

Л.В.Єфімович

3

Мунтяну Анна

Відділ народних інструментів,

ІІ курс

ХІІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь»

(м.Кіровоград,2008)

І

І.О.Голишев

4

Цоркан Богдан

Відділ народних інструментів,

І курс

ХІІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь» (м.Кіровоград,2008)

ІІ

Ю.В.Штука

5

МоМоторна Вікторія

Відділ народних інструментів,

ІV курс

- ХІІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь»

(м.Кіровоград,2008);

- Відкритий конкурс, присвячений 110-річчю заснування Дніпропетровської консерваторії

(м.Дніпропетровськ,2008)

ІІ

 

І

І.А.Смутко

6

Печерська Аліна

Відділ народних інструментів,

І курс

ХІІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь»

(м.Кіровоград,2008)

ІІІ

І.А.Смутко

7

Скиба Олена

Відділ народних інструментів,

І курс

ХІІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь» (м.Кіровоград,2008)

ІІІ

І.А.Смутко

8

Василенко Олена

Фортепіанний відділ, ІV курс

- ХІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Нейгаузівські музичні зустрічі»

(м.Кіровоград,2008);

- V Відкритий конкурс української фортепіанної музики ім.. І.Карабиця

(м.Артемівськ,2008);

- V Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї»

(м.Харків, 2008)

І

 

 

ІІ

 

ІІІ

Л.І.Мельникова

9

Поривай Ганна

Фортепіанний відділ, ІV курс

- ХІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Нейгаузівські музичні зустрічі»

(м.Кіровоград,2008);

- V Відкритий конкурс української фортепіанної музики ім.. І.Карабиця

(м.Артемівськ,2008)

ІІІ

 

 

ІІІ

Л.І.Мельникова

10

Устіновський Кирило

Відділ духових інструментів,

ІІІ курс

ХVІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах

(м.Умань, 2008)

Гран-прі

В.В.Залевський

11

Овдієнко Олександр

Відділ духових інструментів,

І курс

ХVІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах

(м.Умань, 2008)

І

В.В.Залевський

12

Зайвій Віктор

Відділ духових інструментів,

ІІ курс

ХVІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах

(м.Умань, 2008)

ІІІ

Г.Г.Шорсткий

13

Кизименко Петро

Відділ духових інструментів,

ІІ курс

ХVІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах

(м.Умань, 2008)

ІІІ

Т.І.Беленко

14

Шимчук Анна

Відділ духових інструментів,

ІІ курс

ХVІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах

(м.Умань, 2008)

ІV

В.В.Залевський

15

Котова Тетяна

Відділ духових інструментів,

ІІ курс

VІІ Міжнародний фестиваль-конкурс молодих виконавців «Кримська весна-2008»

в номінації «Духові інструменти»

(м.Ялта,2008)

ІІ

А.О.Рендаков

(концертмейстер

В.І.Гордус)

16

Богун Ганна

Фортепіанний відділ, ІV курс

V Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї»

(м.Харків, 2008)

Грамота учасника

Л.І.Мельникова

17

Сторожук Вікторія

Фортепіанний відділ, ІV курс

V Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї»

(м.Харків, 2008)

Грамота учасника

Л.М.Павленко

18

Бєлєнікіна Марина

Фортепіанний відділ, ІІ курс

Міжнародний фестиваль «Діти Європи під одним дахом»

в номінації «Фортепіанний ансамбль, старша група»

(м.Кіровоград,2008)

ІІ

Т.Ф.Гараніна

19

Гайдаєнко Світлана

Фортепіанний відділ, ІІ курс

Міжнародний фестиваль «Діти Європи під одним дахом»

в номінації «Фортепіанний ансамбль, старша група»

(м.Кіровоград,2008)

ІІ

Т.Ф.Гараніна

20

Сербін Олександр

Фортепіанний відділ, ІІІ курс

Міжнародний фестиваль «Діти Європи під одним дахом»

в номінації «Соліст, старша група»

(м.Кіровоград,2008)

ІІ

Л.І.Мельникова

21

Циганкова Олена

Відділ хорового диригування,

ІV курс

Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс пам’яті Олени Теліги в номінації «Професіонали»

(м.Київ,2008)

ІІ

(концертмейстер

М.В.Долгіх)

22

Дацька Марина

Відділ хорового диригування,

ІІ курс

VІІ Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності

(м.Ніжин, 2008)

ІІІ

В.П.Паюхіна

 

(концертмейстер

О.І.Хабло)

23

Дорош Ірина

Відділ хорового диригування,

ІІ курс

VІІ Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності

(м.Ніжин, 2008)

ІІІ

В.П.Паюхіна

 

(концертмейстер

О.І.Хабло)

24

Руденко Наталія

Відділ хорового диригування,

ІІ курс

VІІ Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності

(м.Ніжин, 2008)

ІІІ

В.П.Паюхіна

 

(концертмейстер

О.І.Хабло)

25

Раскевич Ольга

Відділ хорового диригування,

ІІІ курс

VІІ Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності

(м.Ніжин, 2008)

ІІІ

О.С.Шпудейко

 

(концертмейстер

Л.В.Єфімович)

RocketTheme Joomla Templates