КАМЕРНИЙ ОРКЕСТР

Художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Н. Ю. Хілобокова <b>Художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Н. Ю. Хілобокова</b>

Студентський камерний оркестр започатковано в 1997 році за ініціативою викладача циклової комісії оркестрових струнних інструментів Г. В. Єрьоменка. Його поява була логічним продовженням попереднього існування різноманітних камерних ансамблів, а також ансамблю скрипалів. Камерний оркестр створювався як творча студентська лабораторія, яка надавала можливість опанувати специфічним репертуаром і удосконалити навички колективної гри . Перший колектив проіснував 4 роки.

Відродження оркестру відбулося в 2004 році, коли його очолила заслужений діяч мистецтв України Наталія Хілобокова. За цей час колектив перетворився на повноцінну концертну одиницю, його виступи в місті та області завжди є значними культурними подіями. Репертуар камерного оркестру має широкий стильовий діапазон: від музики епохи бароко до сучасних творів. Концертні програми оновлюються кожного семестру. Серед найцікавіших із них – цикл «Пори року» та камерні симфонії А. Вівальді, концерти Й. С. Баха, Т. Альбіноні, оркестрові та вокальні опуси В. А. Моцарта, мініатюри Л. Бетховена, Е. Гріга, П. Чайковського, А. Дворжака, І. Альбеніса.

Камерний оркестр постійно виступає на «малих сценах» міста: в бібліотеках, музеях, школах тощо. Він є незмінним учасником щорічного фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі» та звітних концертів Кіровоградського музичного училища. Високий професійний рівень колективу не раз був відзначений за межами Кіровограда під час гастрольних концертів: на сценах Олександрійської ДМШ, Полтавського музичного училища, Черкаської обласної філармонії тощо.

<b>Камерний оркестр Кіровоградського музичного училища</b>


RocketTheme Joomla Templates