Список студентів – лауреатів та дипломантів конкурсів 2016-2017н.р.

Список студентів – лауреатів та дипломантів конкурсів Кіровоградського музичного училища

( 2016 - 2017н.р.)

Прізвище, ім’я студента

Відділ, курс


Назва конкурсу

Місце

Прізвище викладача

1.

Сухонос Катерина

Відділ хорового диригування,

ІІІ курс

ІV Міжнародний конкурс «Перлини мистецтва»

(м. Київ, 2016)

ІІІ

Шпудейко О.С.

Максименко М.І.

2.

Мироненко Анастасія

Відділ хорового диригування,

ІV курс

ІV Міжнародний конкурс «Перлини мистецтва»

(м. Київ, 2016)

ІІІ

Шпудейко О.С.

Максименко М.І.

3.

Кривко Марія

Відділ хорового диригування,

ІV курс

ІV Міжнародний конкурс «Перлини мистецтва»

(м. Київ, 2016)

ІІІ

Шпудейко О.С.

Максименко М.І.

4.

Абачинська Світлана

Відділ хорового диригування,

ІІІ курс

VІІІ відкритий конкурс академічного співу «Одеське бельканто»

(м. Одеса, 2016)

ІІІ



Лагомина С.В.

концертмейстер Гараніна Т.Ф.

5.

Фірлей Тетяна

Відділ співу,

ІІ курс

VІІІ відкритий конкурс академічного співу «Одеське бельканто»

(м. Одеса, 2016)

І



Кашугіна О.М.

концертмейстер Гараніна Т.Ф.

6.

Посторонко Анатолія

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІІ курс

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

(м. Кропивницький, 2016);

ІІ

Кравченко Н.О.

7.

Ханіс Надія

Відділ теорії музики,

ІV курс


- Всеукраїнський конкурс-огляд творчості дослідників музичного мистецтва «Мейтусівські читання»

(м. Кропивницький, 2017);

- Всеукраїнський відкритий конкурс класичної музики «Обрії музики»

(м. Київ, 2017)

Гран-Прі




І

Долгіх М.В.




Ієвська О.О.

8.

Сидорак Марія

Відділ теорії музики,

ІІ курс

Всеукраїнський конкурс-огляд творчості дослідників музичного мистецтва «Мейтусівські читання»

(м. Кропивницький, 2017)

І

Долгіх М.В.

9.

Романчук Яна

Відділ теорії музики,

ІІ курс

Всеукраїнський конкурс-огляд творчості дослідників музичного мистецтва «Мейтусівські читання»

(м. Кропивницький, 2017)

ІІ

Долгіх М.В.

10.

Моісеєнко Вікторія

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІІ курс

ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю.П.Хілобокова

(м. Кропивницький, 2017)

І

Клімась О.Ф.

концертмейстер Гараніна Т.Ф.

11.

Полячок Марія

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІІІ курс

ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю.П.Хілобокова

(м. Кропивницький, 2017)

ІІ

Карабан Н.М.

концертмейстер Концедалова С.В.

12.

Башева Єлизавета

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІІІ курс

ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю.П.Хілобокова

(м. Кропивницький, 2017)

І

Клімась О.Ф.

концертмейстер Гараніна Т.Ф.

13.

Бугаєнко Юлія

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІV курс

ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю.П.Хілобокова

(м. Кропивницький, 2017)

І

Іванченко М.М.

концертмейстер Концедалова С.В.

14.

Єфіменко Альона

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІV курс

ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю.П.Хілобокова

(м. Кропивницький, 2017)

ІІ




Хілобокова Н.Ю.

концертмейстер Чванова О.Л.

15.

Ярова Катерина

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІV курс

ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю.П.Хілобокова

(м. Кропивницький, 2017)

ІІІ

Іванченко М.М.

концертмейстер Місюта К.В.

16.

Ткачова Ольга

Відділ народних інструментів,

І курс

ХХІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс виконавців на народних музичних інструментах «Провесінь»

(м. Кропивницький, 2017)

відзнаки

Смутко І.А.

концертмейстер Булава Т.В.

17.

Цихненко Аліна

Відділ народних інструментів,

ІІ курс

ХХІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь»

(м. Кропивницький, 2017)

І

Штука Ю.В.

концертмейстер Булава Т.В.

18.

Власов Євген

Відділ народних інструментів,

ІІ курс

ХХІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь»

(м. Кропивницький, 2017)

відзнаки

Карпенко В.А.

19.

Воробйов Микита

Відділ народних інструментів,

ІІ курс

- ХХІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь» (м. Кропивницький, 2017);

- VІІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва “Харківські зорі» ( м. Харків, 2017).

ІІІ



І

Карпенко В.А.

20.

Самсонов Микола

Відділ народних інструментів,

ІІІ курс

ХХІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь»

(м. Кропивницький, 2017)

ІІ

Гейченко М.І.

21.

Семко Людмила

Відділ народних інструментів,

ІV курс

ХХІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь»

(м. Кропивницький, 2017)

ІІ

Солоха Т.Р.

22.

Чеботарьов Антон

Відділ народних інструментів,

ІV курс

ХХІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь»

(м. Кропивницький, 2017)

І

Онолова В.М.,

концертмейстер Тітішева Л.С.

23.

Єфімова Анастасія

Відділ народних інструментів,

ІV курс

ХХІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь»

(м. Кропивницький, 2017)

ІІІ

Смутко І.А.

24.

Пугач Максим

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІV курс

Міжнародний музичний проект «Молоді таланти будують мости світу»

(м. Регенсбург-Одеса, 2017)

участь


25.

Кареліна Вероніка

Фортепіанний відділ,

І курс

- ХVІІ Всеукраїнський конкурс молодих піаністів у рамках фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі»

(м. Кропивницький, 2017)

- Міська олімпіада з англійської мови серед студентів І курсів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації

(м. Кропивницький, 2017)

ІІ




ІІ

Максименко М.І.

26.

Дворовий Віталій

Фортепіанний відділ,

ІІ курс

ХVІІ Всеукраїнський конкурс молодих піаністів у рамках фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі»

(м. Кропивницький, 2017)

І

Гараніна Т.Ф.

27.

Блохіна Аліна

Фортепіанний відділ,

ІІІ курс

ХVІІ Всеукраїнський конкурс молодих піаністів у рамках фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі»

(м. Кропивницький, 2017)

учасника

Гараніна Т.Ф.

28.

Дорошенко Катерина

Фортепіанний відділ,

ІІІ курс

ХVІІ Всеукраїнський конкурс молодих піаністів у рамках фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі»

(м. Кропивницький, 2017)

учасника

Місюта К.В.

29.

Моісеєнко Матвій

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

І Всеукраїнський конкурс інструментально-виконавської майстерності «Bellissimo-2017»

(м. Київ)

ІІ

Беленко Т.І.

концертмейстер Полевіна О.Є.

30.

Бельш Денис

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів, відділ теорії музики

ІІ курс

І Всеукраїнський конкурс інструментально-виконавської майстерності «Bellissimo-2017»

(м. Київ)

ІІІ

Пасічинський М.В.

концертмейстер Місюта К.В.

31.

Богун Сергій

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІІ курс

І Всеукраїнський конкурс інструментально-виконавської майстерності «Bellissimo-2017»

(м. Київ)

учасника

Пасічинський М.В.

концертмейстер Місюта К.В.

32.

Матвєєва Софія

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІІ курс

І Всеукраїнський конкурс інструментально-виконавської майстерності «Bellissimo-2017»

(м. Київ)

учасника

Пасічинський М.В.

концертмейстер Місюта К.В.

33.

Волошина Аліна

Відділ співу,

ІІІ курс

ІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорового співу та інструментальної музики «Галицькі самоцвіти» (м. Львів, 2017)

ІІ

Долінко Я.В.

концертмейстер Єгорова М.К.

34.

Михайловська Дар’я

Відділ співу,

ІІІ курс

ІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорового співу та інструментальної музики «Галицькі самоцвіти» (м. Львів, 2017)

І

Долінко Я.В.

концертмейстер Єгорова М.К.

35.

Бичев Дмитро

Відділ співу,

ІV курс

VІІІ Всекраїнський конкурс солістів-вокалістів ім.О.Петрусенко

(м. Київ, 2017)

ІІ

Безай О.О.

концертмейстер

Бурбан І.Л.

36.

Ніколенко Катерина

Відділ оркестрових струнних інструментів,

І курс

Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник»

(м. Кропивницький, 2017)

Гран-Прі

Хілобокова Н.Ю.

концертмейстер

Спірідонова І.В.

37.

Камерний оркестр струнно-щипкових інструментів «Дивертисмент»

Відділ народних інструментів


ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорового співу та інструментальної музики «Галицькі самоцвіти»

(м. Львів, 2016)

Гран-Прі


Онолова В.М.

концертмейстери

Тітішева Л.С.,

Жук А.Г.

38.

Духовий оркестр СПП

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів


ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорового співу та інструментальної музики «Галицькі самоцвіти»

(м. Львів, 2016)

І

Вівич О.Д.

39.

Студентський хор «PRIMA VISTA»

Відділ хорового диригування

- І Всеукраїнський конкурс юніорів вокально-хорового мистецтва «Перлини моєї країни» пам’яті А.Авдієвського (м. Одеса, 2016);

- І Міжнародний вокально-хоровий фестиваль-конкурс «Viva Chorus» у номінації «Класичний хор» (м. Харків, 2017);

- І Міжнародний вокально-хоровий фестиваль-конкурс «Viva Chorus» у номінації «Фольклор» (м. Харків, 2017)

І



І



І

Трушина О.М.

Єфімович Л.В.

40.

Вокальний ансамбль «Емеліка»

Відділ хорового диригування

- І Всеукраїнський конкурс юніорів вокально-хорового мистецтва «Перлини моєї країни» пам’яті А.Авдієвського (м. Одеса, 2016);

- І Міжнародний вокально-хоровий фестиваль-конкурс «Viva Chorus» у номінації «Класичний хор» (м. Харків, 2017)

ІІІ



І

Трушина О.М.

Єфімович Л.В.

41.

Хор СПП «Зоринка»

Сектор педагогічної практики


- обласний конкурс учнів ПСМНЗ «Паросток»

(м. Кропивницький, 2017)

- ІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорового співу та інструментальної музики «Галицькі самоцвіти» (м. Львів, 2017)

І


І

Татарова А.І.

концертмейстер Полевіна О.Є.

42.

Вокальний ансамбль «Кралиця»

Відділ співу,

ІІІ курс

ІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорового співу та інструментальної музики «Галицькі самоцвіти» (м. Львів, 2017)

І

Долінко Я.В.

концертмейстер Єгорова М.К.

43.

Ансамбль бандуристів «Мальви»

Відділ народних інструментів

ІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорового співу та інструментальної музики «Галицькі самоцвіти» (м. Львів, 2017)

ІІ

Прокопова І.В.

44.

Вокальний ансамбль «Експромт»

Відділ хорового диригування

І Міжнародний вокально-хоровий фестиваль-конкурс «Viva Chorus» у номінації «Класичний хор» (м. Харків, 2017)

І



Сальнікова К.Ю.

концертмейстер

Булава Т.В.

RocketTheme Joomla Templates