Рейтинги успішності студентів

Рейтинги успішності студентів

12.01.2017 р. відбулось засідання стипендіальної комісії Кіровоградського музичного училища, до якої увійшли директор, заступник з навчальної роботи, завідувач відділення, головний бухгалтер, голови 7 циклових комісій та 11 представників студради та студпрофкому училища.

Комісія прийняла ряд рішень щодо визначення стипендіатів і призначення стипендій, зокрема:

-      стипендію у підвищеному розмірі призначати студентам, які склали семестровий контроль на відмінно;

-     при рівності середнього балу успішності першочергово враховувати додаткові критерії: 1) середній бал успішності із дисциплін циклу професійно-практичної підготовки; 2) оцінку зі спеціального класу; 3) кількість оцінок "задовільно" за результатами семестрового контролю.

Комісією розглянуто 4 рейтинги успішності студентів за кожним курсом.

Згідно з лімітом стипендіатів, встановленим у Кіровоградському музичному училищі на рівні 45%, стипендію мають отримувати студенти, які зайняли вищі місця у рейтингу.

Курс

Всього студентів, що навчаються за регіональним замовленням

Ліміт стипендіатів (осіб)

І

46

20

ІІ

61

27

ІІІ

52

23

ІV

51

22

 

В рейтингу успішності студентів ІІ курсу склалася ситуація, коли одразу 7 студентів із середнім балом успішності 4,3 претендували на 2 місця у верхній частині рейтингу.

За додатковими критеріями, визначеними комісією, прийнято рішення призначити стипендію Олійнику Артему та Фірлей Тетяні.

Соціальну стипендію призначили категорії осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Призначення соціальної стипендії іншим категоріям осіб відклали до врегулювання даного питання у законодавстві.

З рейтингами успішності студентів Кіровоградського музичного училища за результатами семестрового контролю у І семестрі 2016/2017 навчального року можна ознайомитись за наступними посиланнями.

Рейтинг успішності студенів І курсу

Рейтинг успішності студенів ІІ курсу

Рейтинг успішності студенів ІІІ курсу

Рейтинг успішності студенів Ікурсу

  

Переглядів 1151

RocketTheme Joomla Templates