Список студентів – лауреатів та дипломантів конкурсів 2015-2016 н.р.

Список студентів - лауреатів та дипломантів конкурсів Кіровоградського  музичного  училища

( 2015 - 2016 н.р.)

Прізвище, ім'я студента

Відділ, курс

 

Назва конкурсу

Місце

Прізвище викладача

1.

Михайловська  Дар'я, Смаглюк Ірина

Відділ співу,

ІІ курс

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряна осінь» (м. Київ, 2015)

ІІ

 

 

2.

Усатюк Віктор

Відділ хорового диригування,

ІV курс

- І Всеукраїнський відкритий конкурс хорових диригентів «Сонячний струм»

(м. Миколаїв, 2015);

- ІХ Всеукраїнський конкурс хорових диригентів ім. Д.С.Бортнянського серед студентської молоді

(м. Суми, 2016)

І

 

 

ІІ

Трушина О.М.

концертмейстер Єфімович Л.В.

3.

Копотій Іван

Відділ хорового диригування,

ІV курс

- І Всеукраїнський відкритий конкурс хорових диригентів «Сонячний струм»

(м. Миколаїв, 2015):

- ІХ Всеукраїнський конкурс хорових диригентів ім. Д.С.Бортнянського серед студентської молоді

(м. Суми, 2016)

ІІІ

 

 

учасника

Шост Н.І.

концертмейстер Єфімович Л.В.

4.

Крайник Марія

Відділ співу,

ІІ курс

- VІІ відкритий конкурс академічного співу пам'яті О.Благовідової «Одеське бельканто» (м. Одеса, 2015);

- ХІІ Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан» (м. Київ, 2016);

ІІ

 

 

відзнаки

Лагоміна С.В.

концертмейстер Гараніна Т.Ф.

5.

Діброва Андрій

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІV курс

- І Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю.П.Хілобокова

(м. Кіровоград, 2016)

- Конкурс абітурієнта-2016 Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка (м. Львів, 2016)

І

 

 

 

І

Карабан Н.М.

концертмейстер Концедалова С.В.

6.

Довга Дарина

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІV курс

- І Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю.П.Хілобокова

(м. Кіровоград, 2016);

- VІІІ Відкритий конкурс студентів-виконавців на струнно-смичкових інструментах Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки

(м. Дніпропетровськ,2016)

- Конкурс абітурієнта-2016 Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка (м. Львів, 2016)

відзнаки

 

 

 

відзнаки

 

 

 

 

ІІ

Карабан Н.М.

концертмейстер Концедалова С.В.

7.

Моісеєнко Вікторія

Відділ оркестрових струнних інструментів,

І курс

І Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю.П.Хілобокова

(м. Кіровоград, 2016)

ІІ

Клімась О.Ф.

концертмейстер Гараніна Т.Ф.

8.

Куковякін Дмитро

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІІІ курс

І Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю.П.Хілобокова

(м. Кіровоград, 2016)

ІІ

Клімась О.Ф.

концертмейстер Гараніна Т.Ф.

9.

Ткаченко Віталій

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІV курс

- І Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю.П.Хілобокова

(м. Кіровоград, 2016)

- Конкурс абітурієнта-2016 Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка (м. Львів, 2016)

- VІІІ Відкритий конкурс студентів-виконавців на струнно-смичкових інструментах Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки

(м. Дніпропетровськ,2016)

- Всеукраїнський конкурс віолончелістів Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка (м. Львів, 2016)

ІІ

 

 

 

ІІ

 

 

ІІ

 

 

 

 

ІІІ

Іванченко М.М.

концертмейстер Концедалова С.В.

10.

Бугаєнко Юлія

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІІІ курс

І Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю.П.Хілобокова

(м. Кіровоград, 2016)

ІІ

Іванченко М.М.

концертмейстер Концедалова С.В.

11.

Полячок Марія

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІІ курс

І Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю.П.Хілобокова

(м. Кіровоград, 2016)

ІІ

Карабан Н.М.

концертмейстер Концедалова С.В.

12.

Єфіменко Альона

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІІІ курс

- І Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю.П.Хілобокова

(м. Кіровоград, 2016)

 - ІV Міжнародний інструментальний конкурс Є.Станковича (м. Київ, 2016)

І

 

 

 

ІІ

Хілобокова Н.Ю.

концертмейстер Чванова О.Л.

13.

Токарєв Ярослав

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІV курс

І Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю.П.Хілобокова

(м. Кіровоград, 2016)

ІІ

Хілобокова Н.Ю.

концертмейстер Чванова О.Л.

14.

Пугач Максим

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІІІ курс

І Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю.П.Хілобокова

(м. Кіровоград, 2016)

відзнаки

Терновець В.В.

концертмейстер Булава Т.В.

15.

Єфімова Анастасія

Відділ народних інструментів,

ІІІ курс

ХХІ Всеукраїнський фестиваль - конкурс  виконавців на народних інструментах «Провесінь»

(м. Кіровоград, 2016)

відзнаки

Смутко І.А.

концертмейстер Булава Т.В.

16.

Чеботарьов Антон

Відділ народних інструментів,

ІІІ курс

ХХІ Всеукраїнський фестиваль - конкурс  виконавців на народних інструментах «Провесінь»

(м. Кіровоград, 2016)

ІІ

Онолова В.М.,

концертмейстер Тітішева Л.С.

17.

Бойко Володимир

Відділ народних інструментів,

ІІ курс

ХХІ Всеукраїнський фестиваль - конкурс  виконавців на народних інструментах «Провесінь»

(м. Кіровоград, 2016)

ІІІ

Лобач В.В.

18.

Власов Євген

Відділ народних інструментів,

І курс

ХХІ Всеукраїнський фестиваль - конкурс  виконавців на народних інструментах «Провесінь»

(м. Кіровоград, 2016)

відзнаки

Онолова В.М.

 

19.

Воробйов Микита

Відділ народних інструментів,

І курс

- ХХІ Всеукраїнський фестиваль - конкурс  виконавців на народних інструментах «Провесінь» (м. Кіровоград, 2016)

- ІV Міжнародний інструментальний конкурс Є.Станковича (м. Київ, 2016)

відзнаки

 

 

 

ІІІ

Онолова В.М.

 

20.

Макарова Яна

Відділ народних інструментів,

ІV курс

ХХІ Всеукраїнський фестиваль - конкурс  виконавців на народних інструментах «Провесінь»

(м. Кіровоград, 2016)

ІІ

Солоха Т.Р.

21.

Самсонов Микола

Відділ народних інструментів,

ІІ курс

ХХІ Всеукраїнський фестиваль - конкурс  виконавців на народних інструментах «Провесінь»

(м. Кіровоград, 2016)

ІІ

Гейченко М.І.

22.

Головко Олександра

Відділ народних інструментів,

ІV курс

ХХІ Всеукраїнський фестиваль - конкурс  виконавців на народних інструментах «Провесінь»

(м. Кіровоград, 2016)

відзнаки

Смутко І.А.

концертмейстер Булава Т.В.

23.

Семко Людмила

Відділ народних інструментів,

ІІІ курс

ХХІ Всеукраїнський фестиваль - конкурс  виконавців на народних інструментах «Провесінь»

(м. Кіровоград, 2016)

ІІ

Солоха Т.Р.

24.

Бугаєнко Юлія

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІІІ курс

VІІІ Відкритий конкурс студентів-виконавців на струнно-смичкових інструментах Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки

(м. Дніпропетровськ,2016)

ІІІ

Іванченко М.М.

концертмейстер

Концедалова С.В.

25.

Майтало Анна

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІV курс

VІІІ Відкритий конкурс студентів-виконавців на струнно-смичкових інструментах Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки

(м. Дніпропетровськ,2016)

ІІ

Карабан Н.М.

концертмейстер Концедалова С.В.

26.

Бершацька Аліна

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІV курс

VІІІ Відкритий конкурс студентів-виконавців на струнно-смичкових інструментах Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки

(м. Дніпропетровськ,2016)

ІІІ

Карабан Н.М.

концертмейстер Концедалова С.В.

27.

Ієвський Роман

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІV курс

- Всеукраїнський відкритий конкурс класичної музики «Обрії класики» в номінації «Духові та ударні музичні інструменти» (м. Київ, 2016);

- ІV Міжнародний інструментальний конкурс Є.Станковича (м. Київ, 2016)

І

 

 

 

Гран-Прі

Залевський В.В.

концертмейстер Концедалова С.В.

28.

Полтавець Роман

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІV курс

Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах «Полтавська весна»

(м. Полтава, 2016)

ІІІ

Шорсткий Г.Г.

концертмейстер Тітішева Л.С.

29.

Дворовий Віталій

Фортепіанний відділ,

І курс

ХVІ Всеукраїнський конкурс молодих піаністів у рамках фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі»

(м. Кіровоград,2016)

ІІІ

Гараніна Т.Ф.

30.

Блохіна Аліна

Фортепіанний відділ,

ІІ курс

ХVІ Всеукраїнський конкурс молодих піаністів у рамках фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі»

(м. Кіровоград,2016)

ІІІ

Гараніна Т.Ф.

31.

Ханіс Надія

Відділ теорії музики,

ІІІ курс

- Всеукраїнський відкритий конкурс класичної музики «Обрії класики» в номінації «Музична література»

(м. Київ, 2016)

- обласний конкурс на кращу творчу роботу «Творчість Я.Паученка очима нащадків» у номінації «Літературна творчість» (м. Кіровоград,2016)

І

 

 

 

І

Ієвська О.О.

 

 

 

Френчко Л.І.

32.

Філіпова Анжеліка

Відділ теорії музики,

ІІІ курс

Всеукраїнський відкритий конкурс класичної музики «Обрії класики» в номінації «Музична література»

(м. Київ, 2016)

ІІ

Ієвська О.О.

33.

Гулик Ольга

Відділ теорії музики,

ІV курс

Всеукраїнський відкритий конкурс класичної музики «Обрії класики» в номінації «Музична література»

(м. Київ, 2016)

ІІІ

Ієвська О.О.

34.

Кравченко Дмитро

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів,

ІV курс

ІІ Всеукраїнський конкурс студентів середніх музичних навчальних закладів України

(м. Київ, 2016)

І

Федорак С.О.

концертмейстер Бурбан І.Л.

35.

Сифун Наталія

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІV курс

Конкурс абітурієнта-2016 Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка

(м. Львів, 2016)

ІІ

 

 

Іванченко М.М.

концертмейстер Концедалова С.В.

36.

Коваленко Ярослав

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

ХV Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Дніпровські сурми - 2016»

(м. Дніпропетровськ, 2016)

ІІ

Залевський В.В.

концертмейстер

Концедалова С.В.

37.

Васильєва Ольга

Відділ духових та ударних інструментів,

І курс

ХV Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Дніпровські сурми - 2016»

(м. Дніпропетровськ, 2016)

ІІІ

Залевський В.В.

концертмейстер

Концедалова С.В.

38.

Орлова Анна

Відділ співу,

ІV курс

ХІІ Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан»

(м. Київ, 2016)

ІІІ

 

 

Лагоміна С.В.

концертмейстер Гараніна Т.Ф.

39.

Заднєпряна Дар'я

Відділ хорового диригування,

ІІІ курс

ІХ Всеукраїнський конкурс хорових диригентів ім. Д.С.Бортнянського серед студентської молоді

(м. Суми, 2016)

учасника

Сальнікова К.Ю.

концертмейстер Матненко О.В.

40.

Мамченко Ганна

Відділ хорового диригування,

ІІ курс

ХІ Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс «Духовні джерела»

(м. Київ, 2016)

ІІІ

Шпудейко О.С.

концертмейстер Бурбан І.В.

41.

Сухонос Катерина

Відділ хорового диригування,

ІІ курс

ХІ Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс «Духовні джерела»

(м. Київ, 2016)

ІІ

Шпудейко О.С.

концертмейстер Бурбан І.В.

42.

Заднєпряна Дар'я

Відділ хорового диригування,

ІІІ курс

ХІ Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс «Духовні джерела»

(м. Київ, 2016)

ІІІ

Шпудейко О.С.

концертмейстер Бурбан І.В.

43.

Мироненко Анастасія

Відділ хорового диригування,

ІІІ курс

ХІ Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс «Духовні джерела»

(м. Київ, 2016)

ІІ

Шпудейко О.С.

концертмейстер Бурбан І.В.

44.

Пилипенко Юлія

Відділ співу,

ІV курс

ХІ Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс «Духовні джерела»

(м. Київ, 2016)

І

Третякова К.К.

концертмейстер

Єгорова М.К.

45.

Апостолова Наталія

Відділ співу,

ІІІ курс

ХІ Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс «Духовні джерела»

(м. Київ, 2016)

ІІ

Третякова К.К.

концертмейстер

Єгорова М.К.

46.

Полтавчук Марія

Відділ теорії музики,

ІІІ курс

ХІ Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс «Духовні джерела»

(м. Київ, 2016)

ІІ

Третякова К.К.

концертмейстер

Єгорова М.К.

47.

Камерний оркестр струнно-щипкових інструментів «Дивертисмент»

Відділ народних інструментів

 

VІІІ Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу

(м. Дніпропетровськ, 2016)

Гран-Прі

(у номінації

«Інструментальний жанр»)

Онолова В.М.

концертмейстери

Тітішева Л.С.,

Жук А.

48.

Студентський хор «PRIMA VISTA»

Відділ хорового диригування

VІ Міжнародний конкурс «Premier-2016»

(м. Київ, 2016)

Гран-Прі

Трушина О.М.

Єфімович Л.В.

49.

Вокальний ансамбль «Емеліка»

Відділ хорового диригування

VІ Міжнародний конкурс «Premier-2016»

(м. Київ, 2016)

ІІ

Трушина О.М.

Єфімович Л.В.

50.

Вокальний ансамбль «Оксамит»

Відділ хорового диригування

VІ Міжнародний конкурс «Premier-2016»

(м. Київ, 2016)

ІІІ

Трушина О.М.

Єфімович Л.В.

51.

Камерний оркестр

Відділ оркестрових струнних інструментів

 

ІV Міжнародний інструментальний конкурс Є.Станковича

(м. Київ, 2016)

Гран-Прі

Хилобокова Н.Ю.

52.

Хор СПП «Зоринка»  

Сектор педагогічної практики

 

ІV Всеукраїнський вокально-хореографічний фестиваль-конкурс «Самоцвіти»

(м. Івано-Франківськ,2016)

І

Татарова А.І.

концертмейстер Полевіна О.Є.

 Список студентів – лауреатів та дипломантів конкурсів 2015-2016 н.р.    

Список студентів – лауреатів та дипломантів конкурсів 2015-2016 н.р.     

 

RocketTheme Joomla Templates