Список студентів – лауреатів та дипломантів конкурсів 2014-2015 н.р.

Список студентів – лауреатів та дипломантів конкурсів

Кіровоградського  музичного  училища

( 2014 - 2015 н.р.)

 

Прізвище, ім’я студента

Відділ, курс

 

Назва конкурсу

Місце

Прізвище викладача

1.

Кулініч Анна

Відділ співу,

ІІІ курс

ІІ відкритий дитячо-юнацький фестиваль музичного мистецтва «Юні голоси Одеси» конкурс академічного співу «Одеське бельканто» (м. Одеса, 2014)

ІІ

 

 

 

 

Гірба С.В.

Концертмейстер

 Гараніна Т.Ф.

2.

Колосюк Олена

Відділ співу,

ІІІ курс

ІІ відкритий дитячо-юнацький фестиваль музичного мистецтва «Юні голоси Одеси» конкурс академічного співу «Одеське бельканто» (м. Одеса, 2014)

ІV

 

 

 

 

Гірба С.В.

Концертмейстер

 Гараніна Т.Ф.

3.

Полячок Марія

Відділ оркестрових струнних інструментів,

І курс

- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

(м. Кіровоград, 2014);

- Фестиваль-конкурс української академічної музики «Classik-proekt», присвячений пам’яті Ю.Мейтуса у віковій категорії «Молоді дослідники» (м. Кіровоград, 2015);

ІІ

 

 

ІІ

Кравченко Н.О.

 

 

Долгіх М.В.

4.

Мішаний хор

Відділ хорового диригування, відділ співу

ІV Міжнародний конкурс вокальних ансамблів ім.Д.Бортнянського

(м. Київ, 2014)

ІІ

Шост Н.І.

5.

Орлова Анна

Відділ співу,

ІІІ курс

ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлини мистецтва»

(м. Львів, 2014)

Диплом учасника

Третякова К.К.

концертмейстер Полтавчук Г.А.

6.

Полтавчук Марія

Відділ теорії музики,

ІІ курс

ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлини мистецтва»

(м. Львів, 2014)

ІІІ

Третякова К.К.

концертмейстер Полтавчук Г.А.

7.

Мироненко Анастасія

Відділ хорового диригування,

ІІ курс

ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлини мистецтва»

(м. Львів, 2014)

ІІ

Шпудейко О.С.

концертмейстер Максименко М.І.

8.

Трушина Євгенія

Відділ хорового диригування,

ІІІ курс

ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлини мистецтва»

(м. Львів, 2014)

ІІ

Шпудейко О.С.

концертмейстер Максименко М.І.

9.

Маслюков Віталій

Відділ народних інструментів,

ІV курс

VІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва й творчості «Сузір’я талантів»

(м. Жовті Води, 2014)

І

Лобач В.В.

10.

Самсонов Микола

Відділ народних інструментів,

І курс

VІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва й творчості «Сузір’я талантів»

(м. Жовті Води, 2014)

І

Левченко Н.А.

11.

Бойко Володимир

Відділ народних інструментів,

І курс

VІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва й творчості «Сузір’я талантів»

(м. Жовті Води, 2014)

ІІ

Лобач В.В.

12.

Валько Тетяна

Відділ народних інструментів,

ІV курс

VІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва й творчості «Сузір’я талантів»

(м. Жовті Води, 2014)

ІІ

Лобач В.В.

13.

Гаращенко Ірина

Відділ народних інструментів,

І курс

VІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва й творчості «Сузір’я талантів»

(м. Жовті Води, 2014)

ІІ

Левченко Н.А.

14.

Макарова Яна

Відділ народних інструментів,

ІІІ курс

VІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва й творчості «Сузір’я талантів»

(м. Жовті Води, 2014)

ІІ

Левченко Н.А.

15.

Сікорський Віктор

Відділ народних інструментів,

ІІ курс

VІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва й творчості «Сузір’я талантів»

(м. Жовті Води, 2014)

ІІІ

Лобач В.В.

16.

Андрущенко Вікторія

Відділ народних інструментів,

ІV курс

VІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва й творчості «Сузір’я талантів»

(м. Жовті Води, 2014)

ІІІ

Левченко Н.А.

17.

Бичкова Юлія

Відділ теорії музики,

ІV курс

Фестиваль-конкурс української академічної музики «Classik-proekt», присвячений пам’яті Ю.Мейтуса у віковій категорії «Молоді дослідники» (м. Кіровоград, 2015);

І

Долгіх М.В.

18.

Ханіс Надія

Відділ теорії музики,

ІІ курс

Фестиваль-конкурс української академічної музики «Classik-proekt», присвячений пам’яті Ю.Мейтуса у віковій категорії «Молоді дослідники» (м. Кіровоград, 2015)

ІІ

Долгіх М.В.

19.

Музика Анастасія

Відділ народних інструментів,

ІV курс

ХХ Всеукраїнський фестиваль – конкурс  виконавців на народних інструментах «Провесінь» (м. Кіровоград, 2015)

ІІ

Солоха Т.Р.

концертмейстер Булава Т.В.

20.

Чеботарьов Антон

Відділ народних інструментів,

ІІ курс

ХХ Всеукраїнський фестиваль – конкурс  виконавців на народних інструментах «Провесінь» (м. Кіровоград, 2015)

ІІІ

Онолова В.М.

концертмейстер

Тітішева Л.С.

21.

Даниленко Тетяна

Відділ народних інструментів,

ІV курс

ХХ Всеукраїнський фестиваль – конкурс  виконавців на народних інструментах «Провесінь» (м. Кіровоград, 2015)

відзнаки

Онолова В.М.

Концертмейстер

 Тітішева Л.С.

22.

Бойко Володимир

Відділ народних інструментів,

І курс

ХХ Всеукраїнський фестиваль – конкурс  виконавців на народних інструментах «Провесінь» (м. Кіровоград, 2015)

ІІІ

Лобач В.В.

 

23.

Гащук Тетяна

Відділ народних інструментів,

ІІ курс

ХХ Всеукраїнський фестиваль – конкурс  виконавців на народних інструментах «Провесінь» (м. Кіровоград, 2015)

відзнаки

 Лобач В.В.

 

24.

Боченков Олександр

Відділ народних інструментів,

ІІІ курс

ХХ Всеукраїнський фестиваль – конкурс  виконавців на народних інструментах «Провесінь» (м. Кіровоград, 2015)

ІІІ

Лобач В.В.

 

25.

Єфімова Анастасія

Відділ народних інструментів,

ІІ курс

ХХ Всеукраїнський фестиваль – конкурс  виконавців на народних інструментах «Провесінь» (м. Кіровоград, 2015)

ІІІ

Смутко І.А.

Концертмейстер

 Булава Т.В.

26.

Гречанюк Анна

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІV курс

- VІІ Відкритий конкурс студентів-виконавців на струнно-смичкових інструментах Дніпропетровської консерваторії ім.М.Глінки

(м. Дніпропетровськ,2015)

- Конкурс абітурієнта-2015 Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка

(м. Львів, 2015)

ІІ

 

 

 

ІІІ

Карабан Н.М.

концертмейстер

Концедалова С.В.

27.

Костюніна Валерія

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІV курс

Конкурс абітурієнта-2015 Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка

(м. Львів, 2015)

І

 

 

 

Хилобокова Н.Ю.

концертмейстер

Чванова О.Л.

28.

Майтало Анна

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІІІ курс

VІІ Відкритий конкурс студентів-виконавців на струнно-смичкових інструментах Дніпропетровської консерваторії ім.М.Глінки

(м. Дніпропетровськ,2015)

І

Карабан Н.М.

концертмейстер

Концедалова С.В.

29.

Ткаченко Віталій

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІІІ курс

VІІ Відкритий конкурс студентів-виконавців на струнно-смичкових інструментах Дніпропетровської консерваторії ім.М.Глінки

(м. Дніпропетровськ,2015)

ІІ

Іванченко М.М.

концертмейстер

Концедалова С.В.

30.

Довга Дарина

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІІІ курс

Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс «Musical pearls»

(м. Одеса,2015)

ІІІ

Карабан Н.М.

концертмейстер

Концедалова С.В.

31.

Стадник Олексій

Фортепіанний відділ,

ІІІ курс

ХV Всеукраїнський конкурс молодих піаністів у рамках фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі» (м. Кіровоград,2014)

Диплом учасника

Скібіцька І.П.

32.

Ієвський Роман

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

ХХІІІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Дніпровські сурми - 2015»

(м. Дніпропетровськ, 2015)

Гран -Прі

Залевський В.В.

концертмейстер

Концедалова С.В.

33.

Коваленко Ярослав

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІ курс

ХХІІІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Дніпровські сурми - 2015»

(м. Дніпропетровськ, 2015)

ІІІ

Залевський В.В.

концертмейстер

Концедалова С.В.

34.

Камерний оркестр струнно-щипкових інструментів «Дивертисмент»

Відділ народних інструментів

 

ІІІ Міжнародний інструментальний конкурс Є.Станковича

(м.Київ, 2015)

І

(у номінації

«Великі ансамблі»)

Онолова В.М.

35.

Єфіменко Альона

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІІ курс

ІІІ Міжнародний інструментальний конкурс Є.Станковича

(м.Київ, 2015)

ІІІ

 

 

Хилобокова Н.Ю.

концертмейстер

Чванова О.Л.

36.

Полтавчук Марія

Відділ теорії музики,

ІІ курс

ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного та театрального мистецтва «Квітуча країна»

(м. Умань, 2015)

І

Третьякова К.К.

концертмейстер

Полтавчук Г.А.

37.

Мостовий Самсон

Фортепіанний відділ,

І курс

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

(м. Кіровоград,2015)

І

Мироненко О.М.

38.

Мироненко Анастасія

Відділ хорового диригування,

ІІ курс

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Свято талантів»

(м. Київ,2015)

І

Шпудейко О.С.

концертмейстер Максименко М.І.

 

RocketTheme Joomla Templates