Список студентів – лауреатів та дипломантів конкурсів 2013-2014 н.р.

Список студентів – лауреатів та дипломантів конкурсів

Кіровоградського  музичного  училища

( 2013-2014 н.р.)

Прізвище, ім’я студента

Відділ, курс

 

Назва конкурсу

Місце

Прізвище викладача

1.

Заєць Олена

Відділ співу,

ІІІ курс

-VІ Міжнародний конкурс вокального мистецтва ім. Н. та М.Полуденних у номінації «Класичний вокал»  

(м. Ялта, 2013);

- І відкритий дитячо-юнацький фестиваль музичного мистецтва «Юні голоси Одеси» конкурс академічного співу «Одеське бельканто» (м. Одеса, 2013)

ІІІ

 

 

 

ІІ

Кашугіна О.М.

концертмейстер

Концедалова С.В.

2.

Єфімова Анастасія

Відділ народних інструментів,

І курс

- ІХ Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс «Духовні джерела» у номінації «Інструментальне мистецтво»   (м. Київ,2013);

- Міжнародний конкурс юних бандуристів «Волинський кобзарик» (м. Луцьк, 2013)

ІІ

 

 

 

ІІ

Смутко І.А.

3.

Баскоєва Раїса

Фортепіанний відділ,

ІІ курс

- Відкритий міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золота ліра» в номінації «Інструментальний жанр»

(м. Дніпропетровськ, 2013)

- VІ обласний конкурс юних композиторів пам’яті Ю.С.Мейтуса (м. Кіровоград, 2014)

ІІІ

 

 

 

 

ІІ

Гараніна Т.Ф.

 

 

 

 

Долгіх М.В.

4.

Лікаренко Оксана

Відділ  співу,

ІІІ курс

Всеукраїнський фестиваль «Зірки Яремче 2013» у номінації «Академічний вокал»

(м. Яремче, 2013)

Гран-Прі

Третьякова К.К.

 

5.

Клещин Максим

Відділ  співу,

ІV курс

- І відкритий дитячо-юнацький фестиваль музичного мистецтва «Юні голоси Одеси» конкурс академічного співу «Одеське бельканто»(м. Одеса, 2013);

- Театралізований відкритий дитячий музичний фестивальний концерт               (м. Одеса,2014)

ІІ

 

 

 

І

Кашугіна О.М.

Концертмейстер

Гараніна Т.Ф.

 

6.

Довга Дарина

Відділ струнних інструментів,

ІІ курс

VІ обласний конкурс юних композиторів пам’яті Ю.С.Мейтуса (м. Кіровоград, 2014)

Гран-Прі

Долгіх М.В.

 

7.

Куба Анна

Відділ хорового диригування,

ІІ курс

Регіональний конкурс фортепіанної підготовки студентів відділів «Хорове диригування» серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

(м. Дніпропетровськ, 2014)

ІІ

Єфімович Л.В.

8.

Тріок Анастасія

Відділ хорового диригування,

ІІ курс

Регіональний конкурс фортепіанної підготовки студентів відділів «Хорове диригування» серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

(м. Дніпропетровськ, 2014)

ІІІ

Єфімович Л.В.

9.

Єфімова Анастасія

Відділ народних інструментів,

І курс

ХІХ Всеукраїнський фестиваль – конкурс  виконавців на народних інструментах «Провесінь» (м. Кіровоград, 2014)

ІІ

Смутко І.А.

10.

Турбала Анна

Відділ народних інструментів,

ІІІ курс

ХІХ Всеукраїнський фестиваль – конкурс  виконавців на народних інструментах «Провесінь» (м. Кіровоград, 2014)

Диплом відзнаки

Смутко І.А.

концертмейстер Булава Т.В.

11.

Балог Олександр

Відділ народних інструментів,

ІV курс

ХІХ Всеукраїнський фестиваль – конкурс  виконавців на народних інструментах «Провесінь» (м. Кіровоград, 2014)

ІІІ

Лобач В.В.

 

12.

Трощило Вікторія

Відділ народних інструментів,

ІV курс

ХІХ Всеукраїнський фестиваль – конкурс  виконавців на народних інструментах «Провесінь» (м. Кіровоград, 2014)

ІІ

Смутко І.А.

концертмейстер Булава Т.В.

13.

Отян Оксана

Відділ народних інструментів,

ІV курс

ХІХ Всеукраїнський фестиваль – конкурс  виконавців на народних інструментах «Провесінь» (м. Кіровоград, 2014)

ІІІ

Онолова В.М.,

 концертмейстер Тітішева Л.С.

14.

Гречанюк Анна

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІІІ курс

VІ Відкритий конкурс студентів-виконавців на струнно-смичкових інструментах Дніпропетровської консерваторії ім.М.Глінки

(м. Дніпропетровськ,2014)

ІІІ

Карабан Н.М.

концертмейстер

Концедалова С.В.

15.

Маргашов Ігнат

Відділ духових та ударних інструментів,

І курс

ХХІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Софіївські сурми - 2014» (м. Черкаси)

І

Залевський В.В.

концертмейстер

Концедалова С.В.

16.

Ієвський Роман

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІ курс

ХХІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Софіївські сурми - 2014» (м. Черкаси)

І

Залевський В.В.

концертмейстер

Концедалова С.В.

17.

Полтавець Роман

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІ курс

ХХІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Софіївські сурми - 2014» (м. Черкаси)

ІІ

Шорсткий Г.Г.

концертмейстер

Тітішева Л.С.

18.

Білик Іван

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

ХХІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Софіївські сурми - 2014» (м. Черкаси)

ІІІ

Чернишенко В.П.

концертмейстер

Місюта К.В.

19.

Безверхий Максим

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІ курс

ХХІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Софіївські сурми - 2014» (м. Черкаси)

Диплом учасника

Залевський Р.В.

концертмейстер

Чванова О.Л.

20.

Баскоєва Раїса

Фортепіанний відділ,

ІІ курс

ХІV Всеукраїнський конкурс молодих піаністів у рамках фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі» (м. Кіровоград,2014)

Диплом учасника

Гараніна Т.Ф.

21.

Сторчева Яна

Фортепіанний відділ,

ІІІ курс

ХІV Всеукраїнський конкурс молодих піаністів у рамках фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі» (м. Кіровоград,2014)

Диплом учасника

Місюта К.В.

22.

Шост Поліна

Фортепіанний відділ,

ІV курс

ХІV Всеукраїнський конкурс молодих піаністів у рамках фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі» (м. Кіровоград,2014)

Диплом учасника

Мельникова Л.І.

23.

Антонюк Дарина

Фортепіанний відділ,

ІV курс

ХІV Всеукраїнський конкурс молодих піаністів у рамках фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі» (м. Кіровоград,2014)

ІІ

Мельникова Л.І.

24.

Сідун Альона

Фортепіанний відділ,

ІV курс

ХІV Всеукраїнський конкурс молодих піаністів у рамках фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі» (м. Кіровоград,2014)

Диплом учасника

Мельникова Л.І.

25.

Трут Єлизавета

Фортепіанний відділ,

ІV курс

ХІV Всеукраїнський конкурс молодих піаністів у рамках фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі»(м. Кіровоград,2014)

Диплом учасника

Максименко М.І.

26.

Терьохіна Діана

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІV курс

ХVІ міжрегіональний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах

(м. Донецьк, 2014)

ІІІ

Клімась О.В.

концертмейстер

Гараніна Т.Ф.

27.

Хор СПП «Зоринка»  

Відділ хорового диригування

 

ХІІ Міжнародний хоровий конкурс

«Бад-Ішль 2014» (Австрія)

 

І

Татарова А.І.

концертмейстер

Полевіна О.Є.

28.

Сімейко Юлія

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІІІ курс

VІ Відкритий міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золотий зорепад» у номінації «Інструментальний жанр»(м. Дніпропетровськ, 2014)

ІІІ

Романченко О.А.

концертмейстер

Чванова О.Л.

29.

Полтавчук Марія

Відділ теорії музики

VІ Відкритий міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золотий зорепад» у номінації «Інструментальний жанр»

(м. Дніпропетровськ, 2014)

ІІІ

Третьякова К.К.

концертмейстер

Полтавчук А.

30.

Кудаєв Антон

Відділ  співу,

І курс

Театралізований відкритий дитячий музичний фестивальний концерт               (м. Одеса,2014)

І

 

 

Кашугіна О.М.

концертмейстер

Гараніна Т.Ф.

31.

Капела  «Мальви»

Відділ народних інструментів

ХІ Всеукраїнський фестиваль «Дзвени, бандуро!»  (м. Дніпропетровськ, 2014)

І

Прокопова І.В.

32.

Андрущенко Вікторія

Відділ народних інструментів,

ІІІ курс

Відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва й творчості «Сузір’я талантів» (м. Жовті Води, 2014)

І

Левченко Н.А.

33.

Макарова Яна

Відділ народних інструментів,

ІІ курс

Відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва й творчості «Сузір’я талантів» (м. Жовті Води, 2014)

І

Левченко Н.А.

34.

Пономаренко Маргарита

Відділ народних інструментів,

ІV курс

Відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва й творчості «Сузір’я талантів» (м. Жовті Води, 2014)

ІІ

Левченко Н.А.

35.

Маслюков Віталій

Відділ народних інструментів,

ІІІ курс

Відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва й творчості «Сузір’я талантів» (м. Жовті Води, 2014)

ІІ

Лобач В.В.

36.

Гащук Тетяна

Відділ народних інструментів,

І курс

Відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва й творчості «Сузір’я талантів» (м. Жовті Води, 2014)

ІІІ

Лобач В.В.

37.

Музика Анастасія

Відділ народних інструментів,

ІІІ курс

Відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва й творчості «Сузір’я талантів» (м. Жовті Води, 2014)

ІІІ

Солоха Т.Р.

38.

Зубенко Артем

Відділ народних інструментів,

ІV курс

Відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва й творчості «Сузір’я талантів» (м. Жовті Води, 2014)

ІІІ

Солоха Т.Р.

39.

Скринько Олександр

Відділ народних інструментів,

І курс

Відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва й творчості «Сузір’я талантів» (м. Жовті Води, 2014)

ІІІ

Левченко Н.А.

40.

Тріо «Гармоністи»

Відділ народних інструментів,

ІІІ-ІV курси

Відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва й творчості «Сузір’я талантів» (м. Жовті Води, 2014)

ІІ

Солоха Т.Р.

41.

Стадник Олексій

Фортепіанний відділ,

ІІ курс

Відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва й творчості «Сузір’я талантів» (м. Жовті Води, 2014)

І

Скібіцька І.П.

42.

Студентський хор «PRIMA VISTA»

Відділ хорового диригування

Х ювілейний Міжнародний фестиваль-конкурс хорових колективів MUNDUS CANTAT SOPOT (м. Сопот, Республіка Польща).

2 золоті медалі та спеціальний приз Президента міста Сопота (за виконання твору К. Шутенка)

Трушина О.М.

Єфімович Л.В.

43.

Майтало Анна

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІІ курс

Відкритий конкурс скрипалів і віолончелістів ім. Л.Когана

(м. Дніпропетровськ,2014)

Диплом відзнаки

Карабан Н.М.

концертмейстер

Концедалова С.В.

  

Теги: Теги не вказані
RocketTheme Joomla Templates