Список студентів – лауреатів та дипломантів конкурсів 2012-2013 н.р.

Прізвище, ім’я студента

Відділ, курс

Назва конкурсу

Місце

Прізвище викладача

1.

Гирман Катерина

Відділ співу,

ІІІ курс

Обласний відбірковий тур ХІІІ всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута»

(м. Кіровоград, 2012)

ІІ

Завідова Ю.В.

2.

Тріо «Мальвочки»

Відділ народних інструментів,

ІІ курс

Обласний відбірковий тур ХІІІ всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута»

(м. Кіровоград, 2012)

ІІ

Прокопова І.В.

3.

Чоловічий вокальний ансамбль «Соколи»

Відділ хорового диригування та співу,

ІV курс

Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Пісенний край» ім.М.Кондратюка

(м. Полтава, 2012)

І

Шост Н.І.

4.

Жіночий вокальний ансамбль «Надія»

Відділ хорового диригування,

ІV курс

Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Пісенний край» ім.М.Кондратюка

(м. Полтава, 2012)

ІІ

Шост Н.І.

5.

Федоренко Карина

Відділ хорового диригування,

ІІІ курс

ІV Міжнародний конкурс вокального мистецтва «Співоча перлина»

(м. Дніпродзержинськ, 2012)

ІІ

Шпудейко О.С.

концертмейстер

Бурбан І.Л.

6.

Житінська Аліса

Відділ хорового диригування,

ІІІ курс

ІV Міжнародний конкурс вокального мистецтва «Співоча перлина»

(м. Дніпродзержинськ, 2012)

ІІІ

Корсунова-Трибіненко Н.В.

концертмейстер

Гараніна Т.Ф.

7.

Гайдук Юлія

Відділ хорового диригування,

ІІ курс

ІV Міжнародний конкурс вокального мистецтва «Співоча перлина»

(м. Дніпродзержинськ, 2012)

ІІ

Корсунова-Трибіненко Н.В.

концертмейстер

Гараніна Т.Ф.

8.

Вихрист Лілія

Відділ хорового диригування,

ІІ курс

ІV Міжнародний конкурс вокального мистецтва «Співоча перлина»

(м. Дніпродзержинськ, 2012)

Диплом учасника

Корсунова-Трибіненко Н.В.

концертмейстер

Гараніна Т.Ф.

9.

Копійка Катерина

Відділ хорового диригування,

ІV курс

ІV Міжнародний конкурс вокального мистецтва «Співоча перлина»

(м. Дніпродзержинськ, 2012)

Диплом учасника

Корсунова-Трибіненко Н.В.

концертмейстер

Гараніна Т.Ф.

10.

Орєшков Іван

Відділ народних інструментів,

ІV курс

Міжнародний конкурс гітаристів

(м. Бєлгород (Росія)

Диплом учасника

Голишев І.О.

11.

Ансамбль народних інструментів  «Дивертисмент»

Відділ народних інструментів

ІІІ міжнародний конкурс інструментальних ансамблів ім. Д.Бортнянського (Київ, 2012)

ІІ

Онолова В.М.

концертмейстер Тітішева Л.С.

12.

Хор СПП «Зоринка»

Відділ хорового диригування

 

ІV міжнародний конкурс «Premier-2013» (Київ, 2013)

І

Татарова А.І.

концертмейстер Полевіна О.Є.

13.

Довга Тетяна

Відділ народних інструментів,

ІІ курс

ХVІІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь» (м. Кіровоград, 2013)

Диплом учасника

Онолова В.М.

концертмейстер Тітішева Л.С.

14.

Трощило Вікторія

Відділ народних інструментів,

ІІІ курс

ХVІІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Провесінь» (м. Кіровоград, 2013)

ІІІ

Смутко І.А.

концертмейстер Скібіцька І.П.

15.

Ієвський Роман

Відділ духових та ударних інструментів,

І курс

ХХІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Софіївські сурми - 2013»

(м. Умань)

Гран Прі

Залевський В.В.

концертмейстер

Концедалова С.В.

16.

Шевченко Юрій

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

ХХІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Софіївські сурми - 2013»

(м. Умань)

І

Іваненко О.В.

концертмейстер

Тарасевич Р.С.

17.

Баранова Валерія

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

- ХХІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Софіївські сурми - 2013»

(м. Умань)

-ХХХ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах

(м. Донецьк)

- ХІ Відкритий конкурс Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки ІІІ – ІV курсів музичних училищ України

(м. Дніпропетровськ)

ІІ

 

 

 

ІІ

 

 

ІІ

Залевський В.В.

концертмейстер

Концедалова С.В.

18.

Ткаченко Едуард

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІІ курс

ХХІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Софіївські сурми - 2013»

(м. Умань)

ІІ

Пасічинський М.В.

концертмейстер

Носуленко Л.М.

19.

Сумін  Вадим

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІ курс

ХХІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Софіївські сурми - 2013»

(м. Умань)

ІІ

Федорак С.О.

концертмейстер

Шорстка В.Г.

20.

Безверхий Максим

Відділ духових та ударних інструментів,

І курс

ХХІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Софіївські сурми - 2013»

(м. Умань)

ІІ

Залевський Р.В.

концертмейстер

Чванова О.О.

21.

Дульша Юлія

Відділ духових та ударних інструментів,

І курс

ХХІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Софіївські сурми - 2013»

(м. Умань)

Диплом учасника

Рендаков А.О.

концертмейстер

Свещинська Н.В.

22.

Лопата Олена

Відділ духових та ударних інструментів,

І курс

ХХІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Софіївські сурми - 2013»

(м. Умань)

Диплом учасника

Рендаков А.О.

концертмейстер

Свещинська Н.В.

23.

Молодницький Артур

Відділ духових та ударних інструментів,

ІІ курс

ХХІ Всеукраїнський  конкурс виконавців на духових та ударних інструментах  «Софіївські сурми - 2013»

(м. Умань)

Диплом учасника

Рендаков А.О.

концертмейстер

Свещинська Н.В.

24.

Родіонов В’ячеслав

Відділ духових та ударних інструментів,

ІV курс

- ХХХ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах (м. Донецьк)

- ХІ Відкритий конкурс Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки ІІІ – ІV курсів музичних училищ України

(м. Дніпропетровськ)

І

 

 

Гран Прі

Залевський В.В.

концертмейстер

Концедалова С.В.

25.

Гумененко Ксенія

Відділ духових та ударних інструментів,

ІV курс

ХХХ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах (м. Донецьк)

І

Пасічинський М.В.

концертмейстер

Концедалова С.В.

26.

Опришко Анастасія

Фортепіанний відділ,

І курс

Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Г.Г.Нейгауза (м. Кіровоград)

Диплом учасника

Полевіна О.Є.

27.

Баскоєва Раїса

Фортепіанний відділ,

І курс

Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Г.Г.Нейгауза (м. Кіровоград)

Диплом учасника

Гараніна Т.Ф.

28.

Сторчева Яна

Фортепіанний відділ,

ІІ курс

Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Г.Г.Нейгауза (м. Кіровоград)

Диплом учасника

Місюта К.В.

29.

Буланенко Анастасія

Фортепіанний відділ,

ІІ курс

Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Г.Г.Нейгауза (м. Кіровоград)

Диплом учасника

Скібіцька І.П.

30.

Сурженко Владислав

Відділ народних інструментів,

ІV курс

ХІ Відкритий конкурс Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки ІІІ – ІV курсів музичних училищ України

(м. Дніпропетровськ)

ІІ

 

 

Гейченко М.І.

концертмейстер

Максименко М.І.

31.

Черкас Юлія

Відділ хорового диригування,

ІІ курс

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації (м. Кіровоград)

ІІ

Кравченко Н.О.

32.

Шевцов Іван

Відділ народних інструментів,

І курс

ІХ науково-освітня конференція «Через терни до зірок» (м. Кіровоград)

ІІІ

та  номінація

«Найкращий мультимедійний проект»

Гавриленко О.А.

33.

Студентський хор «PRIMA VISTA»

Відділ хорового диригування

V Всеукраїнський конкурс хорового мистецтва серед музичних училищ та консерваторій «Дзвенять голоси Січеслава» (м. Дніпропетровськ)

Гран Прі

 

Трушина О.М.

Єфімович Л.В.

34.

Гречанюк Анна

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІІ курс

V Відкритий міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золотий зорепад» у номінації «Інструментальний жанр»

(м. Дніпропетровськ)

І

Карабан Н.М.

концертмейстер

Концедалова С.В.

35.

Терьохіна Діана

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІІ курс

V Відкритий міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золотий зорепад» у номінації «Інструментальний жанр»

(м. Дніпропетровськ)

ІІІ

Клімась  О.

концертмейстер

Концедалова С.В.

36.

Майтало Анна

Відділ оркестрових струнних інструментів,

І курс

ІІ фестиваль-конкурс українського та польського мистецтва «Музичні зустрічі в палаці Браницьких»

(м. Біла Церква)

ІІ

Карабан Н.М.

концертмейстер

Концедалова С.В.

37.

Орлова Анна

Відділ співу,

І курс

ІІ фестиваль-конкурс українського та польського мистецтва «Музичні зустрічі в палаці Браницьких»

(м. Біла Церква)

ІІІ

Третьякова К.К.

концертмейстер

Єгорова М.К.

38.

Костюніна Валерія

Відділ оркестрових струнних інструментів,

ІІ курс

ХV міжрегіональний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах (м.Донецьк)

ІІІ

Хилобокова Н.Ю.

концертмейстер

Чванова О.Л.

39.

Пономаренко Маргарита

Відділ народних інструментів,

ІІІ курс

V Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва й творчості «Сузір’я талантів» (м. Жовті Води)

ІІ

Левченко Н.А.

40.

Кушицька Катерина

Відділ народних інструментів,

ІV курс

V Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва й творчості «Сузір’я талантів» (м. Жовті Води)

ІV

Левченко Н.А.

41.

Дует у складі Кушицької Катерини  та Ткаченко Оксани

Відділ народних інструментів,

ІV курс

V Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва й творчості «Сузір’я талантів» (м. Жовті Води)

ІV

Солоха Т.Р.

42.

Дует у складі Бойка Олександра і Карманного Дмитра

Відділ народних інструментів,

ІV курс

V Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва й творчості «Сузір’я талантів» (м. Жовті Води)

ІV

Левченко Н.А.

43.

Заєць Олена

Відділ  співу,

ІІ курс

- Театралізований відкритий дитячий музичний фестивальний концерт               (м. Одеса)

- ІХ всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан» (м. Київ)

- Всеукраїнський конкурс «Великий русский язык»

Гран Прі

 

 

Заохочувальна премія

 

ІІ

Кашугіна О.М.

концертмейстер

Концедалова С.В.

 

 

Френчко Л.І.

44.

Юхно Валерія

Відділ  співу,

І курс

Театралізований відкритий дитячий музичний фестивальний концерт

(м. Одеса)

І

Кашугіна О.М.

концертмейстер

Концедалова С.В.

45.

Усенко Ірина

Відділ  співу,

ІІІ курс

Театралізований відкритий дитячий музичний фестивальний концерт

(м. Одеса)

Диплом учасника

Кашугіна О.М.

концертмейстер

Гараніна Т.Ф.

 

46.

Куба Анна

Відділ хорового диригування,

І курс

Х міжнародний фестиваль-конкурс «Славянски вєнєц»

(м.Кранєво,Болгарія)

І

Оксана Шпудейко

47.

Шевченко Тетяна

Відділ народних інструментів,

ІІ курс

Х міжнародний фестиваль-конкурс «Славянски вєнєц»

(м.Кранєво,Болгарія)

ІІІ

Тетяна Солоха

48.

Лікаренко Оксана

Відділ  співу,

ІІІ курс

Міжнародний фестиваль «Морско конче»

(м.Обзор, Болгарія)

І

Третьякова К.К.

концертмейстер

Єгорова М.К.

RocketTheme Joomla Templates