Для ознайомлення з рейтингом вступників 2019-2020

натисніть на нижче наведене посилання 

 

Переглядів 27

 

Кіровоградська обласна рада оголошує конкурс на зайняття посади:

директора комунального закладу вищої освіти “Кіровоградський музичний коледж”

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників  або педагогічної роботи в закладах вищої освіти не менш як десять років.

Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення.

Особи, які бажають узяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву на участь у конкурсі; особовий листок обліку кадрів з фотографією; автобіографію; копії документів про вищу освіту; довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року № 1465 (“Офіційний вісник України”, 2000 р., № 39, ст. 1656); копію паспорта, засвідчену претендентом; копію трудової книжки; довідку про наявність або відсутність судимості; витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення; письмову згода на збір та обробку персональних даних.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально.

Документи надсилати на адресуКіровоградська обласна рада, вул. Дворцова, 28,  м. Кропивницький, 25022. Телефон для довідок:  (0522) 30-15-86, е-mailupr_vlasn@i.ua.

Дата проведення виборів – 07 листопада 2019 року.

 

 
Переглядів 314
 
Для ознайомлення з
 

Положенням про атестацію
 
 
натисніть на нижче наведене посилання
 
 
 
 
 
Для ознайомлення з
 

Роз`ясненням до критеріїв
 
 
натисніть на нижче наведене посилання
 
 
 
 
 
 
Для ознайомлення з
 

Відеоінструкціями
 
 
натисніть на нижче наведене посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
Переглядів 433

     

Натхнення та інтелект

Кароль Шимановський – це вся світова культура, – так писав свого часу видатний теоретик і музикознавець Б.Асаф’єв. Саме творчість Шимановського проливає світло на все те прекрасне, що увібрало в себе у всіх сферах, як-от в науці, мистецтві, релігії, моралі, – причому в науково-послідовній історичній перспективі: від древніх культів до середньовічної балади, від епохи бароко до сучасного модерну.

Цей всеохоплюючий універсалізм, інтелектуалізм виводить творчість Шимановського ніби за грань мистецтва, як підмітив Г.Нейгауз – видатний піаніст, педагог, що створив одну з найкращих фортепіанних шкіл в світі. І це саме зближує з естетикою з позиції науки видатного математика, фізика і філософа А.Пуанкаре, який писав: «Учений вивчає природу не тому, що це корисно; він вивчає її тому, що вона прекрасна… Я вказую на ту красу, більш інтимну, внутрішню, яка просякнута через гармонічний устрій частин і яку сприйме тільки чистий інтелект. Краса, що сприймається інтелектом, є краса самодостатня, існуюча сама для себе…».

Чи можна назвати Шимановського елітарним? І так, і ні.

Масштаб у поєднанні з яскравою глибиною внутрішньої індивідуальності, з інтуїцією, що стрімко прокладає шлях, магнетично притягує слухача, очищує, облагороджує, насичує, якщо хочете, енергетично – від серця до серця, відчиняючи двері до всього новаторського.

О.І.Хабло 

Переглядів 686
Результати 1 - 9 із 14
RocketTheme Joomla Templates