З яскравим фотозвітом можна ознайомитись за посиланням ФОТО

Переглядів 63

27 жовтня у Кіровоградській обласній філармонії з неабияким успіхом відбувся перший сольний концерт лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів, викладача академічного співу Кіровоградського музичного училища, соліста обласної філармонії Олександра Безая у супроводі камерного оркестру «Концертіно» (художній керівник заслужений діяч мистецтв України Наталія Хілобокова) та симфонічного оркестру музичного училища (художній керівник і диригент заслужений діяч мистецтв України Лариса Голіусова).

З успіхом реалізовано головну ідею концерту – допомогти глядачеві по-новому поглянути на класику, а деяким познайомитись зі справжнім мистецтвом. Дуже приємно відзначити, з яким захопленням та бурхливими оваціями приймала публіка молодого виконавця. Програма концерту вражала своїм розмаїттям: від арій з оперет до драматичних арій з опер, від романсів до народних пісень. Зірвала овації дуже відома сучасна пісня Олександри Пахмутової «Мелодія». Особливо всіх зворушив останній твір програми –  «Поема про Україну» О.Олександрова, глядачі аплодували стоячи та викликали виконавця "на біс"!

Також у концерті брали участь: мішаний хор вокального відділу музичного училища під керівництвом старшого викладача Надії Шост, ансамбль бального танцю «Конвалія» (художній керівник заслужений діяч мистецтв України І.Спінул) та лауреат міжнародних конкурсів, солістка професійного муніципального духового оркестру, викладач сольного співу Кіровоградського музичного училища Анастасія Потоцька.

Колектив училища вітає свого випускника та колегу Олександра Олександровича з успішним дебютом на великій сцені та бажає невпинного розвитку, нових звершень і подальших творчих досягнень!

Переглядів 211

Напередодні Дня Захисника України у гуртожитку Кіровоградського музичного училища проведено цікавий вечір відпочинку.

Розпочався захід з привітання наших майбутніх захисників та прослуховуванням патріотичної пісні «Присягу двічі не дають».

Потім проведено змагання «Справжні козаки» між двома командами хлопців.

Учасники команд «Кіборги» та «Шабля» активно брали участь у конкурсах з віджимання від підлоги та тенісному турнірі. Хлопці показали себе «справжніми джентльменами» у конкурсі на знання етикету та правил поведінки, що вкотре свідчить про високий рівень виховання культури в нашому закладі. Найважчим і найвеселішим став конкурс «Танець з дамою серця», під час якого студенти продемонстрували надзвичайне відчуття музики.

За результатами конкурсу перше місце виборола команда «Кіборги» (капітан – студент І курсу Родіон Мурса), а почесне друге місце – команда «Шабля» (капітан команди – І курсу Євгеній Зазимко).

Після змагань чарівні дівчата І - ІІ курсів (Світлана Якимчук, Тетяна Громова та Софія Тущенко), подарували  хлопцям прекрасну пісню Adele «Rolling in the deep».

Завершився вечір солодким чаєм з цукерками.

Вихователь гуртожитку         Н.А. Шарандак 

</span><span style="font-size: large; text-indent: 47.2667px; text-align: center">

</span><span style="font-size: large; text-indent: 47.2667px; text-align: center">

</span><span style="font-size: large; text-indent: 47.2667px; text-align: center">

</span><span style="font-size: large; text-indent: 47.2667px; text-align: center">

</span><span style="font-size: large; text-indent: 47.2667px; text-align: center">

</span><span style="font-size: large; text-indent: 47.2667px; text-align: center">

 

 

Переглядів 160

 

         Чудового сонячного суботнього дня 7 жовтня 2017 року студенти Кіровоградського музичного училища разом зі своїми наставниками здійснили екскурсію до урочища Холодний Яр, що простягається сусідньою Черкащиною.

         Перед учасникам подорожі у всій своїй красі постали невимовні природні пейзажі разом із надзвичайною концентрацією пам’яток історії від часів Гайдамаччини, продовжуючи подіями Української революції 1917-1921 рр. та Другої світової війни.</span><span style="font-size: large; text-indent: 47.2667px; text-align: center">

         До проведення екскурсії організатори залучили краєзнавця, громадського діяча, кандидата історичних наук Юрія Митрофаненка, який з перших хвилин своєї розповіді занурив аудиторію у буремні часи чергових намагань українського народу здобути омріяну незалежність.

         Василь Чучупак зі своїми братами, Юрій Горліс-Горський та інші герої тієї доби ніби ось-ось з’являться серед гущі лісу із закликом боронити волю України.

         Юрій Станіславович майстерно змалював особливості епохи, розкрив зв’язок Холодного Яру з тодішнім Єлисаветградом, не забуваючи і про музичну лінію, повсякчас дуже тонко проводив паралелі із сучасним громадсько-політичним життям.

         Заворожив своїм надзвичайним спокоєм і красою Мотронинський монастир, заснований ще 1037 року на місці скіфського городища. Побували студенти та викладачі також у печері поблизу монастиря, а дехто прогулявся лісовими стежками, аби спробувати життєдайної води з джерела Живун.

         Неабиякого колориту подорожі додав приготований на багатті надзвичайно смачний козацький куліш від пана Романа. Тим більше, що ласували ним учасники екскурсії на березі Гайдамацького ставу, оточеного з усіх сторін густим лісом.

         Завершилась екскурсія поблизу хутора Буда, де велично височіє славнозвісний тисячолітній Дуб Максима Залізняка як символ незламності духу українського народу.

         Завдяки чудовій погоді, прекрасному екскурсоводу, смачному кулішу та веселій компанії склалась чудова атмосфера, яка збагатила всіх духовно та фізично, надовго надихнувши на нові творчі звитяги.

         І поки учасники продовжують ділитись емоціями від екскурсії, організатори вже починають складати нові списки охочих прогулятись історичними стежками Холодного Яру.

 

З яскравим фотозвітом екскурсії можна ознайомитись за посиланням ФОТО

        

 

         

Переглядів 159

26 вересня у міській раді Кропивницького комісія з призначення іменних стипендій міського голови визначила імена стипендіатів на 2017-2018 навчальний рік.

Право на отримання іменної стипендії міського голови здобула й студентка ІV курсу відділу оркестрових струнних інструментів Кіровоградського музичного училища – Єлизавета Башева. </span><span style="font-size: large; text-indent: 47.2667px; text-align: center">

Єлизавета відмінно навчається, бере активну участь у концертній та громадській діяльності училища, міста, області. У лютому 2017 року посіла І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на оркестрових струнних інструментах ім.Ю.П.Хілобокова (номінація «Солісти» (альт)).

 Колектив музичного училища вітає Єлизавету та бажає їй наполегливості, енергії, натхнення та подальшого успішного навчання. Нехай прагнення до знань та самовдосконалення постійно зростає.

 

Довідково: іменні стипендії міського голови для обдарованої і талановитої молоді призначаються студентам ВНЗ міста І-ІІ, ІІІ-ІV рівнів акредитації (по 3 для кожного типу), які навчаються на “відмінно” та:

є переможцями Всеукраїнських студентських олімпіад, призерами і учасниками конференцій і семінарів;

працюють над розробкою актуальних наукових проблем;

є авторами розробок, раціоналізаторських пропозицій;

є лауреатами чи дипломантами культурно-мистецьких конкурсів, мають творчі здобутки.

Переглядів 757
Результати 1 - 9 із 40
RocketTheme Joomla Templates