З метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця  рекомендуємо пройти пробне ЗНО.

У 2018 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 9 до 31 січня 2018 року на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти (http://test-center.od.ua/pzno/register.php ).

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників. Вартість послуги із проведення одного пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році становить 132 грн.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 1 березня буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати проходження тестування.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

з української мови і літератури з 24 до 26 березня,

з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов з 31 березня до 2 квітня.

Результати пробного тестування з української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня, з інших предметів – 6 квітня.

Адміністрація Кіровоградського музичного коледжу рекомендує студентам ІІ курсу пройти пробне ЗНО з української мови і літератури з метою якісної підготовки до складання державної підсумкової атестації у формі ЗНО.

 Презентація "Пробне ЗНО-2018"  

Переглядів 42


На підставі рішення стипендіальної комісії Кіровоградського

музичного коледжу від 03.01.2018 р. оприлюднюємо рейтинги

успішності студентів І-IV курсів за результатами семестрового контролю

у І семестрі 2017/2018 навчального року.

 

Рейтинг успішності студентів І курсу

Рейтинг успішності студентів ІІ курсу

Рейтинг успішності студентів ІІІ курсу

Рейтинг успішності студентів ІV курсу


Переглядів 728
 
 
Для ознайомлення з правилами прийому до 
 
Кіровоградського музичного училища у 2018 році 
 
натисніть на нижче наведене посилання 
 
 
 
  
Переглядів 218

 

 

З яскравим фотозвітом можна ознайомитись за посиланням ФОТО

Переглядів 283

27 жовтня у Кіровоградській обласній філармонії з неабияким успіхом відбувся перший сольний концерт лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів, викладача академічного співу Кіровоградського музичного училища, соліста обласної філармонії Олександра Безая у супроводі камерного оркестру «Концертіно» (художній керівник заслужений діяч мистецтв України Наталія Хілобокова) та симфонічного оркестру музичного училища (художній керівник і диригент заслужений діяч мистецтв України Лариса Голіусова).

З успіхом реалізовано головну ідею концерту – допомогти глядачеві по-новому поглянути на класику, а деяким познайомитись зі справжнім мистецтвом. Дуже приємно відзначити, з яким захопленням та бурхливими оваціями приймала публіка молодого виконавця. Програма концерту вражала своїм розмаїттям: від арій з оперет до драматичних арій з опер, від романсів до народних пісень. Зірвала овації дуже відома сучасна пісня Олександри Пахмутової «Мелодія». Особливо всіх зворушив останній твір програми –  «Поема про Україну» О.Олександрова, глядачі аплодували стоячи та викликали виконавця "на біс"!

Також у концерті брали участь: мішаний хор вокального відділу музичного училища під керівництвом старшого викладача Надії Шост, ансамбль бального танцю «Конвалія» (художній керівник заслужений діяч мистецтв України І.Спінул) та лауреат міжнародних конкурсів, солістка професійного муніципального духового оркестру, викладач сольного співу Кіровоградського музичного училища Анастасія Потоцька.

Колектив училища вітає свого випускника та колегу Олександра Олександровича з успішним дебютом на великій сцені та бажає невпинного розвитку, нових звершень і подальших творчих досягнень!

Переглядів 405
Результати 1 - 9 із 43
RocketTheme Joomla Templates