Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla
ЦИКЛОВІ КОМІСІЇ
Изображение недоступно
Slider

Історія створення окремої предметно-циклової комісії з предмету фортепіано бере свій початок з 1959 року. За програмою комплексного виховання фахівця предмет "фортепіано" існував з першого року започаткування Кіровоградського музичного училища. Над опануванням фортепіано студентами інших спеціальностей працювало багато викладачів відділу. Зокрема, у джерел стояли такі викладачі як В. Гульбе, З. Могильова, А. Клименко, Л. Глущенко, Є. Бадова. У подальшому на відділі працювали О. Тітова, І. Джатієва, А. Максімова, С. Кішлян, Ю. Портной, Л. Медведенко, Л. Чхаїдзе, Л. Зинов’єва, М. Любович та ін.

З 1968 року відділ очолює старший викладач, концертмейстер вищої категорії Людмила Носуленко. В предметно-цикловій комісії працюють досвідчені педагоги, які навчають студентів гри на фортепіано з великою любов’ю та індивідуальним підходом до кожного. Творчий пошук, вдосконалення педагогічної майстерності викладачів сприяють професійному зростанню та добрим результатам з предмету. Найкращі студенти приймають участь у конкурсах фортепіанної підготовки.

Значна кількість студентів у подальшому продовжує навчання у вищих навчальних закладах.

Більшість викладачів, які мають вищу категорії – випускники Кропивницького музичного фахового коледжу. Особливістю є те, що майже всі викладачі поєднують педагогічну та концертмейстерську діяльність, яка охоплює студентів духового, струнного, народного відділів, відділів хорового диригування та співу.

Концертмейстери відділу разом зі студентами приймають участь в багатьох регіональних та всеукраїнських конкурсах. За високий професійний рівень виконавства Світлана Концедалова, В. Шорстка, Людмила Носуленко, Лілія Єфімович, Оксана Чванова нагороджені дипломами "Кращий концертмейстер".

 

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua