Расширения Joomla 3

Фортепіанний речиталь

Дата початку 09-11-2021 17:00

Віталій Дворовий – випускник КМФК з класу спеціального фортепіано Тетяни Гараніної. Підсумковим виступом молодого артиста у статусі студента коледжу стало виконання Другого фортепіанного концерту Рахманінова на сцені Кіровоградської обласної філармонії. Сьогодні Віталій навчається у Львівській національній музичній академії імені Лисенка у класі професора Йожефа Ерміня. До репертуару піаніста входять камерні та концертні твори класиків української та світової музики.

У програмі "Фортепіанний речиталь" Віталій Дворовий виконає поліфонічні твори Баха та Франка, "Думку" Чайковського, прелюдії Лятошинського.
Родзинкою вечора стане виконання Першого фортепіанного концерту Чайковського на двох роялях. Партію оркестру виконає Ірина Берчук.

Ведучою концерту стане випускниця КМФК, студентка Львівській національній музичній академії імені Лисенка з класу Любові Кияновської музикологиня Марія Сидорак.

Вхід вільний.

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua