Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Коли студенти заходили до бібліотеки коледжу, відчувався дивний аромат минулого. Можливо, ці старі парти ще пам’ятали часи, коли деяких студентів навіть не було на світі. Потерті шафи з каталогами лише підтримували настрій бувальщини.

Але що буде, якщо зібрати активних людей і зробити не так вже й багато: пофарбувати невеличку читальну залу, вицвілі плакати замінити на щось новеньке і дещо підлатати парти, на яких ще містяться сліди студентів, що давно покинули стіни коледжу, - прекрасні (і не дуже) надписи олівцями та ручками?

Як-то кажуть, буде БахВжухСуперКайф!!!

Після відкриття оновленої читальної зали пройшло всього декілька днів, але безліч студентів вже помітили, що набагато приємніше писати конспекти, слухати музику та вправлятись у сольфеджіо у гарному і світлому кабінетику. Нехай ця кімнатка і невеличка, але рідна серденьку кожного у КМФК : )

Звісно, жодна з ідей не могла бути втілена без підтримки адміністрації та господарчої частини КМФК. Чомусь студенти думали, що їх пропозицію з перевтіленням читальної зали не сприймуть серйозно, але на ділі це виявилось не так, і активісти студентського самоврядування були забезпечені не тільки моральною підтримкою та схваленням намагань до перетворення бібліотеки на місце для розслаблення, а й допомогою з важливими практичними завданнями: переобладнання парт, допомогу у фарбуванні стін, ремонті паркету, заміною освітлення. Абсолютно усі попрацювати на славу, щоб отримати гарний результат.

Також варто подякувати й голові студентського самоврядування, Лоліті Марченко, за те, що змогла організувати активну молодь коледжу та донести до усіх важливість і необхідність переобладнання читальної зали бібліотеки.

Приємним фактом є й особливий пізнавально-освітній аспект цього невеликого ремонту: деякі студенти, які до цього ніколи не тримали малярного пензля в руках, навчились покривати лаком підлогу та шафи, фарбувати вікна, підвіконня, частини дверей, відмивати «ляпи» розчинником та відмивати старезні жуйки від підлоги (якщо ми побачимо хоч одну жуйку у бібліотеці – не знаємо, що зробимо!).

Тому можна сказати, що задля прекрасного результату варто докласти лише трохи завзятості, якомога більше зусиль і ввімкнути голосніше музику, щоб працювати було веселіше!

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua