Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Сьогодні у концертній залі коледжу відбулися урочистості до Дня знань та Свята Першого дзвоника. Святкова музика, спільне виконання Державного Гімну, теплі слова та усмішки – так КМФК розпочинали новий навчальний рік.

Прозвучали привітання від директора Департаменту культури та туризму Кіровоградської облдержадміністрації Уляни Соколенко. Представниця керівництва області вручила викладачам закладу відзнаки з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України. Почесних нагород були удостоєні Ксенія Сальнікова, Олександр Безай, Оксана Шпудейко, Руслана Тарасевич та Микола Пасічинський.

До вітального слова долучилась директорка коледжу заслужений діяч мистецтв України Лариса Голіусова, яка дала напутнє слово студентам-першокурсникам та принагідно привітала викладача-методиста КМФК Марину Долгіх з отриманням почесного звання "Заслужений діяч мистецтв України".

Зазначимо, що до концертної програми Свята увійшли виступи студентки циклової комісії "Співу" Яніни Бевзенко, молодіжного хору "Prima vista" (концертмейстер Марія Слободян) та струнного септету під керівництвом Олександра Кушнарьова.

На завершення заходу у виконанні випускників коледжу пролунав перший дзвоник.

"Ми раді, що розпочинаємо нову сторінку життя із позитивних емоцій і що коледж так тепло приймає нас у свою велику дружню родину", – висловилися наші першокурсники.

КМФК вітає студентів та викладачів із початком 2021/2022 навчального року і бажає здоров'я, активного розвитку творчого потенціалу, мира, добра та взаєморозуміння!

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua