Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

13 лютого відбувся відкритий урок викладача вищої категорії, викладача-методиста, кандидата мистецтвознавства Марини Василівни Долгіх з групою "D" студії педагогічної практики.

У процесі заходу презентувався експериментальний авторський курс "Історія музичного мистецтва рідного краю", що вдруге проходить апробацію і направлений на зацікавлених учнів старших класів мистецьких шкіл. Мета курсу – поглиблене ознайомлення з музично-історичними процесами міста Єлисаветграда/Кіровограда/Кропивницького й Центральноукраїнського регіону.

Нинішній захід пройшов під гаслом "Урок в музеї", тобто не в звичній класній аудиторії, а в Народному меморіальному музеї Ю. С. Мейтуса при Музичній школі №2 ім. Ю. С. Мейтуса. Це дозволило учням і всім присутнім різнобічно й багатовекторно познайомитися з персоною видатного українського композитора ХХ ст., нашого земляка Юлія Сергійовича Мейтуса, долучившись до інтелектуальних скарбів з особистого архіву митця. Ілюстраціями до уроку слугували реальні фотосвітлини життєпису композитора, його творчий доробок – рукописи, листи, друковані ноти, афіші тощо. Своєрідним бонусом для учнів стала можливість не лише переглянути музейну експозицію, а й доторкнутися до особистих речей митця й зробити селфі за робочим столом в улюбленому кріслі композитора.

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua