Интернет-магазин nachodki.ru

16 лютого у КМФК відбувся відкритий урок на тему "Характеристика та застосування форм та видів музичної діяльності в освітньому процесі сучасної мистецької школи" з курсу "Методика викладання хорових дисциплін". Лектор — викладач циклової комісії хорового диригування Алла Іванівна Татарова.

Під час уроку слухачі мали змогу ознайомитися з комплексною методикою проведення хорових уроків, що спирається на практичне використання базових форм музичної діяльності — творчої, виконавської та пізнавальної. Лектор продемонстрував підходи до адаптації різних видів музичної практики до потреб навчального процесу у класі з хору та проілюстрував це на прикладі роботи зі студентською групою.

Родзинкою заняття став високий рівень інтерактивної взаємодії між викладачем та слухачами. Не менше значення мала практична спрямованість уроку: студентам та усім присутнім дали змогу співати, музикувати на шумових інструментах, робити дихальні та хореографічні вправи, демонструвати композиторські здібності та робити аналіз твору. Подібний комплекс форм роботи забезпечив високий рівень динаміки уроку та сприяв засвоєнню слухачами напрямків реалізації означеної методики.

Варто виокремити теоретичну обґрунтованість підходу до застосування форм та видів музичної діяльності, який походить від комунікативних особливостей академічної музики, знаходиться у контексті праксіальної концепції музичного виховання та включає елементи педагогіки Карла Орфа.

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua