Шаблоны Joomla 3 тут

Єлизавета Щетина, студентка ІІІ курсу відділу співу КМФК здобула почесну нагороду. Учениця класу Оксани Кашугіної (концертмейстер Оксана Чванова) стала лауреатом ІІ ступеня престижного конкурсу вокалістів "The Song" – міжнародного дистанційного змагання, організаторами якого виступають Консерваторія Пезаро ім. Дж. Россіні (Італія), концертна організація "Fiestalonia Milenio" (Іспанія) та Асоціація допомоги талановитим дітям "Open Italy".

До журі цього заходу увійшли провідні музиканти Європи: солістка Віденського оперного театру, випускниця Швейцарської вокальної школи Валері Беней; співачка, композиторка, представниця сучасного іспанського шоу-бізнесу Маріна Каро (Барселона); професор кафедри вокалу та хорового диригування Інституту культури, доктор педагогічних наук Ольга Грібкова (Москва); Монтсеррат Марті – випускниця консерваторії при Великому театрі "Лісео" (Барселона), солістка оркестрів "La principal de la Bisbal" та "La Orquesta Maravella".

Зазначимо, що за умовами конкурсу до програми виступу Єлизавети Щетини увійшло відеовиконання одного твору – арії "Єрусалим" з ораторії "Павло" Фелікса Мендельсона.

З приводу досягнення своєї учениці, її наставниця Оксана Кашугіна зазначила наступне: "Ця перемога для нас є знаковою. Вона свідчить, що Єлизавета, яка вступила до коледжу не маючи музичної освіти, за три роки навчання досягла такого рівня вокальної майстерності, який дає їй можливість брати участь та перемагати у міжнародних вокальних конкурсах".

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua