Расширения Joomla 3

Цьогорічний VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах імені Юрія Хілобокова став багатим на лауреатів для КМФК. Семеро студентів струнного відділу стали переможцями конкурсу, а виступ одного з них було відзначено Гран-Прі.

Як завжди високий рівень володіння інструментом продемонстрували наші скрипалі.

Михайло Солонченко (клас викладача Наталії Хилобокової, концертмейстер Оксана Чванова) за виконання частин з Сонати для скрипки соло №1 Й. С. Баха, частин зі скрипкового концерту ре мажор П. Чайковського та "Циганських наспівів" П. Сарасате був нагороджений дипломом III ступеня.

Катерина Місько, учениця Наталії Карабан (концертмейстер Світлана Концедалова), здобула диплом II ступеня за виконання частин з Концерту для скрипки з оркестром №1 М. Бруха та "Adagio flebile con sentimento" Н. Паганіні.

Лідію Чорнобривець, студентку класу Н. Хилобокової (концертмейстер О.  Чванова), було нагороджено дипломом І ступеня. У конкурсній програмі скрипальки – перша частина з Концерту для скрипки мі мінор Ф. Мендельсона та "Роздум" П. Чайковського.

Найвищу відзнаку – Гран-Прі – отримав виступ вихованця Н. Хилобокової Олександра Кушнарьова (концертмейстер О. Чванова). Скрипаль виконав Концерт для скрипки з оркестром ре мажор Н. Паганіні та Інтродукцію і Рондо капрічіозо К. Сен-Санса.

Призові місця зайняли також віолончелісти класу Марини Іванченко (концертмейстер С. Концедалова).

Айдан Алієва стала лауреатом І ступеня за виконання прелюдії з Другої віолончельної сюїти Й. С. Баха, першої частини з Концерту ре мінор Е. Лало та "Рондо" Л. Боккеріні.

Поліна Цобенко здобула звання лауреата III ступеня. У програмі студентки – частини з Сюїти Й. С. Баха, перша частина з Віолончельного концерту Й. Гайдна та "Harmonies du soir" Ж. Оффенбаха.

Нарешті, призовим місцем було відзначено виступ альтиста Михайла Боженка. Студент класу Олександра Клімася (концертмейстер С. Концедалова) отримав диплом II ступеня за виконання частин з Концерту для альта з оркестром І.  Хандошкіна та "Chanson Celtique" C. Форсайта.

Вітаємо наших вихованців та їх наставників із перемогами!

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua