Скачать бесплатные шаблоны Joomla

Минулий тиждень став першим і вагомим випробуванням в галузі музикознавства для студентки третього курсу спеціалізації "Оркестрові духові та ударні інструменти" (флейта) Галини-Анжеліки Кучеренко.

Свою наукову розвідку, присвячену жанрово-стилістичним особливостям "Поеми" для флейти і фортепіано Жанни Колодуб, дівчина представила на ІІІ Всеукраїнському конкурсі-огляді дослідників музичного мистецтва "Мейтусівські читання" в рамках V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу української академічної музики "Класик-проєкт" і виборола перше місце.

Вітаємо Галину-Анжеліку та її наукового керівника – кандидата мистецтвознавства Марину Василівну Долгіх з перемогою у престижному заході.

Переглянути відеопрезентацію виступу Галини-Анжеліки Кучеренко з науковою доповіддю "Жанрово-стилістичні особливості 'Поеми' для флейти і фортепіано Жанни Колодуб" можна за посиланням.

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua