Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

22 квітня 2021 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини відбулася IV Всеукраїнська студентська дистанційна олімпіада з інструментального мистецтва. До участі у творчому змаганні запрошувались студенти коледжів, які володіють мистецтвом гри на народних, духових, струнних інструментах та фортепіано.

Цього року конкурсанти олімпіади – студенти випускного курсу музичних коледжів з Вінниці, Умані, Рівного, Бахмута, Сєвєродонецька, Дрогобича, Житомира, Харкова – демонстрували виконавську майстерність, впевненість, оптимізм, яскраву емоційність і артистизм.

Серед учасників змагання також були студенти Кропивницького музичного фахового коледжу, які здобули звання лауреатів першого ступеня: піаністки Вікторія Петренко та Софія Юкельсон (вихованці Ірини Скібіцької) та акордеоніст Данило Саблюченко (клас викладача Тетяни Солохи).

"В умовах нескінченного карантину студенти-музиканти ностальгують за відкритими концертними залами та вдячними слухачами. – зазначає Тетяна Солоха. – У цих умовах недосконалі дистанційні конкурси виступають ефективною формою підвищення виконавського рівня артиста. Хоча у такому режимі 'спортивна' атмосфера змагання та здатність до творчої зібраності втрачають своє значення, все ж він спонукає до вироблення нових якостей артиста: прискіпливого ставлення до власного виступу, удосконалення його змістовності, шліфування вольових та лідерських якостей. Все це сьогодні є необхідним для участі у кожному новому конкурсі та для кожного нового запису сольної програми".

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua