nachodki.ru интернет-магазин

У рамках підготовки до державної атестації випускників Кропивницького музичного фахового коледжу здійснено відеозапис яскравої концертної програми симфонічного оркестру КМФК.

Цього разу художній керівник колективу заслужений діяч мистецтв України Лариса Голіусова поступилася диригентським пультом випускникам коледжу, які опановують додаткову кваліфікацію керівника оркестру. Так, за батуту стали студент спеціалізації "Оркестрові струнні інструменти" Михайло Солонченко (клас диригування Володимира Чернишенка) та студент спеціалізації "Оркестрові духові та ударні інструменти" Ігор Максименко (клас диригування Богдана Максименка).

У виконанні симфонічного оркестру під орудою молодих диригентів прозвучали Інтродукція та Рондо каприччіозо Каміля Сен-Санса та перша частина Концерту для скрипки мі мінор Фелікса Мендельсона. Солюючі партії виконали студенти другого курсу спеціалізації "Оркестрові струнні інструменти" класу заслуженого діяча мистецтв України Наталії Хилобокової Олександр Кушнарьов та Лідія Чорнобривець відповідно.

"Пишаюсь нашими студентами, викладачами та колективом оркестру, які в умовах карантинних обмежень спромоглися на подібний результат! – зазначила директор коледжу та художній керівник симфонічного оркестру Лариса Голіусова. – Після подібних виступів натхнення та оптимізм кожного учасника дійства множиться в рази!".

Зауважимо, що зазначену концертну програму заплановано виконати 5 травня на сцені Кіровоградської обласної філармонії у рамках Всеукраїнського фестивалю камерної та симфонічної музики "Травневі музичні зустрічі".

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua