Бесплатные шаблоны Joomla

З радістю повідомляємо, що Всеукраїнські фестивалі-конкурси, які вже давно стали візитівкою Кропивницького музичного фахового коледжу, міста та області, у 2021 році відбудуться!

Серед них: VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах імені Ю. П. Хілобокова (20-21 лютого); ХХVI Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних музичних інструментах "Провесінь" (26 лютого – 1 березня); ХХ Всеукраїнський конкурс молодих піаністів у рамках фестивалю "Нейгаузівські музичні зустрічі" (10-12 квітня).

В умовах епідемічної ситуації оргкомітетами заходів було прийнято рішення проводити конкурси у дистанційному форматі. Так, учасникам необхідно зробити відеозапис виконання конкурсної програми, завантажити на відеохостинг YouTube та надати посилання в заявці, сформованій у встановлені терміни через онлайн-форму на сайті КМФК. Організатори також вирішили не знижувати цього року конкурсних репертуарних вимог, адже цінують високий статус та професійність конкурсів, які вже мають відповідний імідж на теренах України.

Звертаємо увагу на вимоги до відеозаписів, які мають бути належної якості, без монтажу та зупинок. Уся конкурсна програма записується в одному відео, на початку якого учасник має представитись та вказати конкурс, для якого здійснюється зазначений запис.

Високоповажне журі розглядатиме відеозаписи учасників у визначені умовами строки. Результати будуть оприлюднені на офіційному сайті Кропивницького музичного фахового коледжу. Із виступів лауреатів планують сформувати відео концерт.

Зазначино, що ознайомитись із умовами конкурсів, подати заявки на участь та слідкувати за новинами відповідних конкурсів можна на відповідних сторінках нашого сайту:

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua