Шаблоны Joomla здесь

Не можна усвідомити та змиритися із передчасною втратою, горем, яке спіткало всіх нас. 9 лютого 2021 р. унаслідок ДТП загинув викладач циклової комісії оркестрових духових та ударних інструментів Кропивницького музичного фахового коледжу Артем Юрійович Язловецький, який був для всіх нас і товаришем, і помічником, і однодумцем.

Смерть забрала від нас неординарну особистість, сповнену нових планів та життєвих прагнень. Завдяки прекрасним людським якостям він став для всіх працівників та студентів закладу взірцем відповідальності за доручену справу, турботливого відношення до кожного в колективі.

Вік існування людини на цьому світі визначається не тільки фізичним станом його присутності серед живих. Кожен з нас буде жити стільки, скільки буде жити про нього пам’ять.

Світла пам’ять про Артема Юрійовича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і працював поруч з ним. Нехай земля йому буде пухом!

Адміністрація, педагогічний та студентський колективи висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійного.

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua