Браво, Олександр Безай!

27 жовтня у Кіровоградській обласній філармонії з неабияким успіхом відбувся перший сольний концерт лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів, викладача академічного співу Кіровоградського музичного училища, соліста обласної філармонії Олександра Безая у супроводі камерного оркестру «Концертіно» (художній керівник заслужений діяч мистецтв України Наталія Хілобокова) та симфонічного оркестру музичного училища (художній керівник і диригент заслужений діяч мистецтв України Лариса Голіусова).

З успіхом реалізовано головну ідею концерту – допомогти глядачеві по-новому поглянути на класику, а деяким познайомитись зі справжнім мистецтвом. Дуже приємно відзначити, з яким захопленням та бурхливими оваціями приймала публіка молодого виконавця. Програма концерту вражала своїм розмаїттям: від арій з оперет до драматичних арій з опер, від романсів до народних пісень. Зірвала овації дуже відома сучасна пісня Олександри Пахмутової «Мелодія». Особливо всіх зворушив останній твір програми –  «Поема про Україну» О.Олександрова, глядачі аплодували стоячи та викликали виконавця "на біс"!

Також у концерті брали участь: мішаний хор вокального відділу музичного училища під керівництвом старшого викладача Надії Шост, ансамбль бального танцю «Конвалія» (художній керівник заслужений діяч мистецтв України І.Спінул) та лауреат міжнародних конкурсів, солістка професійного муніципального духового оркестру, викладач сольного співу Кіровоградського музичного училища Анастасія Потоцька.

Колектив училища вітає свого випускника та колегу Олександра Олександровича з успішним дебютом на великій сцені та бажає невпинного розвитку, нових звершень і подальших творчих досягнень!

Переглядів 754

RocketTheme Joomla Templates