Вітаємо Єлизавету Башеву!

26 вересня у міській раді Кропивницького комісія з призначення іменних стипендій міського голови визначила імена стипендіатів на 2017-2018 навчальний рік.

Право на отримання іменної стипендії міського голови здобула й студентка ІV курсу відділу оркестрових струнних інструментів Кіровоградського музичного училища – Єлизавета Башева. </span><span style="font-size: large; text-indent: 47.2667px; text-align: center">

Єлизавета відмінно навчається, бере активну участь у концертній та громадській діяльності училища, міста, області. У лютому 2017 року посіла І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на оркестрових струнних інструментах ім.Ю.П.Хілобокова (номінація «Солісти» (альт)).

 Колектив музичного училища вітає Єлизавету та бажає їй наполегливості, енергії, натхнення та подальшого успішного навчання. Нехай прагнення до знань та самовдосконалення постійно зростає.

 

Довідково: іменні стипендії міського голови для обдарованої і талановитої молоді призначаються студентам ВНЗ міста І-ІІ, ІІІ-ІV рівнів акредитації (по 3 для кожного типу), які навчаються на “відмінно” та:

є переможцями Всеукраїнських студентських олімпіад, призерами і учасниками конференцій і семінарів;

працюють над розробкою актуальних наукових проблем;

є авторами розробок, раціоналізаторських пропозицій;

є лауреатами чи дипломантами культурно-мистецьких конкурсів, мають творчі здобутки.

Переглядів 1024

RocketTheme Joomla Templates