Благодійність – вища людська чеснота!

Благодійність – вища людська чеснота!

  Студенти та викладачі Кіровоградського музичного училища завжди відзначалися своєю активною позицією у питаннях благодійної діяльності. Ще в мирні часи наші студенти-солісти і творчі колективи повсякчас відвідували з благодійними концертами дитячі будинки, інтернати, організовували та брали активну участь у заходах для людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями.

  І навіть, коли загули гармати, музи не замовкли… Буремні події останніх років не залишили байдужими наш колектив. Чого тільки варта акція "Мистецтво об’єднує Україну", проведена у 2014 році, під час якої зібрано більше 28 000 грн. допомоги важкопораненим спецпризначенцям, студентам і їх батькам, які боронили суверенітет нашої держави.

  На тому добрі справи не закінчились. Цей навчальний рік теж став плідним на нові ініціативи.

  Училище долучилось до Всеукраїнської акції "Добро жменями", організованої Благодійним фондом "ОВЕС",  і за ініціативи викладача Скібіцької Ірини Петрівни не один місяць збирає пластикові кришечки для допомоги у протезуванні постраждалих учасників АТО. Першу партію кришечок планується здати на переробку вже в кінці січня.    </span><span style="text-indent: 47.2667px; text-align: center"> 

  У листопаді  в училищі однією доброю справою стало більше. У студентській їдальні з’явилася благодійна скринька, де всі охочі можуть зробити посильний внесок на корисну справу, якою вже не перший рік  займається волонтер Марина Хаперська. Зібрані кошти Марина використовує на закупівлю інгредієнтів для виробництва сухих напівфабрикатів (супів, борщів і т.п.) для українських захисників на передовій. І вже 19 грудня ц.р. училище надіслало на картку Марини перший фінансовий внесок на цю благодійну справу в сумі 700 грн.

  Частину коштів до скриньки долучили завдяки ще одній успішній ініціативі – благодійному ярмарку, який організовано до Дня Святого Миколая викладачем Воробелем Романом Васильовичем та головою студради Ханіс Надією. Студенти і викладачі училища з великим ентузіазмом підійшли до цієї справи. Асортимент смаколиків своїм розмаїттям здивував би найбільших гурманів. За півтори години уся продукція була реалізована на суму 1952 грн.!!! Більшу частину зібраних коштів (1500 грн.) було передано студентці І курсу відділу теорії музики Тетяні Рибак, яка постраждала внаслідок ДТП і перенесла декілька операцій. Іншу частину коштів, як вже було зазначено, долучили до благодійної скриньки в їдальні.

  Кожна добра справа, зроблена нами, не шукає подяки чи відзнаки, але завжди приємно, коли отримуєш результат – чи то щасливі дитячі очі, чи ситий солдат, чи будь-яка людина, що відчула себе незабутою.  

  Благодійність – це наш вимір людських моральних цінностей, таких як гуманність, милосердя та небайдужість.

  Тож долучайтеся до гарних справ за покликом душі й серця!

З фотоматеріалами за даною темою можна ознайомитись у фотоальбомі "Волонтерська діяльність КМУ" .

Переглядів 616

RocketTheme Joomla Templates