Вокалісти об’єднуються заради майбутнього!


18 жовтня 2016 року на базі Кіровоградського музичного училища вперше відбулася обласна науково-практична конференція на тему: «Спадкоємність вокальних традицій: від музичної школи до великої сцени», в роботі якої взяли участь близько 70 учасників з усіх районів та міст області.</span><span style="line-height: 16px; text-indent: 47.2667px; text-align: center"> 

Протягом роботи конференції її учасники мали змогу обговорити актуальні теми та поділися досвідом з актуальних тем вокального мистецтва.

Право відкрити конференцію було нашій землячці та випускниці училища народній артистці України лауреату Шевченківської премії та доценту Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського Лідії Леонідівні Забілястій, яка у своєму вступному слові зауважила на головних принципах роботи викладача-вокаліста, поділилась неоціненним досвідом із як з виконавської, так і педагогічної роботи.</span><span style="line-height: 16px; text-indent: 47.2667px; text-align: center"> 

Ґрунтовна і цікава доповідь кандидата мистецтвознавства викладача-методиста училища Марини Долгіх про становлення регіонального вокального мистецтва краю ХVІІІ-ХХ ст. стала справжнім відкриттям для учасників конференції. Постаті, вагу і значення яких окреслила Марина Василівна, стали ще одним підтвердженням міцних традицій вокального мистецтва на теренах нашої області.

</span><span style="font-size: 12px; line-height: 16px; text-indent: 47.2667px; text-align: center; font-family: 'Lucida Sans', Arial, sans-serif"> У своїх виступах викладачі відділу співу Ярина Долінко та Оксана Кашугіна підняли важливі питання методів подолання хворобливого сценічного хвилювання у дітей, а також щодо особливостей процесу роботи над художнім образом.

Відкрите заняття зі сценічної підготовки режисера театру імені М.Л.Кропивницького та викладача училища Євгена Курмана справило надзвичайне враження і поповнило арсенал дидактичних методів учасників конференції.

Справжнім подарунком та незабутньою подією став для всіх учасників майстер-клас народної артистки України Лідії Забілястої зі студентами відділу співу. Особливу увагу Лідія Леонідівна приділила роботі над диханням, поставою, артикуляцією та формуванням звуку.</span><span style="line-height: 16px; text-indent: 47.2667px; text-align: center"> 

Провідні викладачі Кіровоградського музичного училища Катерина Третякова та Надія Шост провели відкриті уроки з учнями сектору педагогічної практики та вокальними ансамблями, продемонструвавши високу педагогічну майстерність.

Завершилась робота конференції концертом студентів та викладачів відділу співу Кіровоградського музичного училища.

Всі учасники конференції отримали Сертифікати про участь в її роботі.

Головним результатом конференції стало налагодження плідної співпраці між усіма ланками мистецької освіти.

Незабаром Кіровоградське музичне училище чекає на нові зустрічі та приємні враження, адже 7 – 8 грудня 2016 року розпочне своє творче життя І фестиваль вокального мистецтва.

Переглядів 475

RocketTheme Joomla Templates