Чудового сонячного суботнього дня 7 жовтня 2017 року студенти Кіровоградського музичного училища разом зі своїми наставниками здійснили екскурсію до урочища Холодний Яр, що простягається сусідньою Черкащиною.

         Перед учасникам подорожі у всій своїй красі постали невимовні природні пейзажі разом із надзвичайною концентрацією пам’яток історії від часів Гайдамаччини, продовжуючи подіями Української революції 1917-1921 рр. та Другої світової війни.</span><span style="font-size: large; text-indent: 47.2667px; text-align: center">

         До проведення екскурсії організатори залучили краєзнавця, громадського діяча, кандидата історичних наук Юрія Митрофаненка, який з перших хвилин своєї розповіді занурив аудиторію у буремні часи чергових намагань українського народу здобути омріяну незалежність.

         Василь Чучупак зі своїми братами, Юрій Горліс-Горський та інші герої тієї доби ніби ось-ось з’являться серед гущі лісу із закликом боронити волю України.

         Юрій Станіславович майстерно змалював особливості епохи, розкрив зв’язок Холодного Яру з тодішнім Єлисаветградом, не забуваючи і про музичну лінію, повсякчас дуже тонко проводив паралелі із сучасним громадсько-політичним життям.

         Заворожив своїм надзвичайним спокоєм і красою Мотронинський монастир, заснований ще 1037 року на місці скіфського городища. Побували студенти та викладачі також у печері поблизу монастиря, а дехто прогулявся лісовими стежками, аби спробувати життєдайної води з джерела Живун.

         Неабиякого колориту подорожі додав приготований на багатті надзвичайно смачний козацький куліш від пана Романа. Тим більше, що ласували ним учасники екскурсії на березі Гайдамацького ставу, оточеного з усіх сторін густим лісом.

         Завершилась екскурсія поблизу хутора Буда, де велично височіє славнозвісний тисячолітній Дуб Максима Залізняка як символ незламності духу українського народу.

         Завдяки чудовій погоді, прекрасному екскурсоводу, смачному кулішу та веселій компанії склалась чудова атмосфера, яка збагатила всіх духовно та фізично, надовго надихнувши на нові творчі звитяги.

         І поки учасники продовжують ділитись емоціями від екскурсії, організатори вже починають складати нові списки охочих прогулятись історичними стежками Холодного Яру.

 

З яскравим фотозвітом екскурсії можна ознайомитись за посиланням ФОТО

        

 

         

Переглядів 426

26 вересня у міській раді Кропивницького комісія з призначення іменних стипендій міського голови визначила імена стипендіатів на 2017-2018 навчальний рік.

Право на отримання іменної стипендії міського голови здобула й студентка ІV курсу відділу оркестрових струнних інструментів Кіровоградського музичного училища – Єлизавета Башева. </span><span style="font-size: large; text-indent: 47.2667px; text-align: center">

Єлизавета відмінно навчається, бере активну участь у концертній та громадській діяльності училища, міста, області. У лютому 2017 року посіла І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на оркестрових струнних інструментах ім.Ю.П.Хілобокова (номінація «Солісти» (альт)).

 Колектив музичного училища вітає Єлизавету та бажає їй наполегливості, енергії, натхнення та подальшого успішного навчання. Нехай прагнення до знань та самовдосконалення постійно зростає.

 

Довідково: іменні стипендії міського голови для обдарованої і талановитої молоді призначаються студентам ВНЗ міста І-ІІ, ІІІ-ІV рівнів акредитації (по 3 для кожного типу), які навчаються на “відмінно” та:

є переможцями Всеукраїнських студентських олімпіад, призерами і учасниками конференцій і семінарів;

працюють над розробкою актуальних наукових проблем;

є авторами розробок, раціоналізаторських пропозицій;

є лауреатами чи дипломантами культурно-мистецьких конкурсів, мають творчі здобутки.

Переглядів 970

16 вересня біля міської ради Кропивницького з нагоди 263-ї  річниці заснування міста відбулось урочисте нагородження активної та талановитої молоді.

 Серед інших Подяками Міністерства молоді та спорту України заособистий внесок у розвиток молодіжного руху в Україні, активнугромадську діяльність, відданість справі було нагороджено йстудентів нашого училища  Віталія Дворового та Марію Сидорак.

       Відзнаки Мінмолодьспорту вручив студентам  Народний депутат України Олександр Горбунов.

Колектив училища вітає Віталія та Марію із заслуженою нагородою!

           Нехай Ваша активна життєва позиція, щоденне наполегливе навчання додасть Вам віри і життєвих сил в досягненні успіхів та нових звершень!

</span><span style="font-size: large; text-indent: 47.2667px; text-align: center"> </span><span style="font-size: large; text-indent: 47.2667px; text-align: center">

  </span><span style="font-size: large; text-indent: 47.2667px; text-align: center"> </span><span style="font-size: large; text-indent: 47.2667px; text-align: center">

 

 

Переглядів 732

 

На підставі рішення стипендіальної комісії Кіровоградського музичного училища оприлюднюємо рейтинги успішності студентів першого року навчання (І-ІІ курси)  за результатами вступної кампанії 2017 року Кіровоградського музичного училища.

Рейтинги успішності студенів

 

 

 

Переглядів 616

Рейтинги успішності студентів

         На підставі рішення стипендіальної комісії Кіровоградського музичного училища від 30.06.2017 р. оприлюднюємо рейтинги успішності студентів ІІ-IV курсів Кіровоградського музичного училища за результатами ІІ семестру 2016/2017 н.р.

Рейтинг успішності студенів ІІ курсу

Рейтинг успішності студенів ІІІ курсу

Рейтинг успішності студенів ІV курсу 

 

 

Переглядів 1752
Результати 10 - 18 із 46
RocketTheme Joomla Templates