Увага! Змінені терміни подачі заявок і

проведення фестивалю-конкурсу!  

Для ознайомленням з Умовами 

ХVII Всеукраїнського конкурсу молодих піаністів в рамках фестивалю

"Нейгаузівські музичні зустрічі"

 

Neuhaus2017.pdf

Переглядів 712

Благодійність – вища людська чеснота!

  Студенти та викладачі Кіровоградського музичного училища завжди відзначалися своєю активною позицією у питаннях благодійної діяльності. Ще в мирні часи наші студенти-солісти і творчі колективи повсякчас відвідували з благодійними концертами дитячі будинки, інтернати, організовували та брали активну участь у заходах для людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями.

  І навіть, коли загули гармати, музи не замовкли… Буремні події останніх років не залишили байдужими наш колектив. Чого тільки варта акція "Мистецтво об’єднує Україну", проведена у 2014 році, під час якої зібрано більше 28 000 грн. допомоги важкопораненим спецпризначенцям, студентам і їх батькам, які боронили суверенітет нашої держави.

  На тому добрі справи не закінчились. Цей навчальний рік теж став плідним на нові ініціативи.

  Училище долучилось до Всеукраїнської акції "Добро жменями", організованої Благодійним фондом "ОВЕС",  і за ініціативи викладача Скібіцької Ірини Петрівни не один місяць збирає пластикові кришечки для допомоги у протезуванні постраждалих учасників АТО. Першу партію кришечок планується здати на переробку вже в кінці січня.    </span><span style="text-indent: 47.2667px; text-align: center"> 

  У листопаді  в училищі однією доброю справою стало більше. У студентській їдальні з’явилася благодійна скринька, де всі охочі можуть зробити посильний внесок на корисну справу, якою вже не перший рік  займається волонтер Марина Хаперська. Зібрані кошти Марина використовує на закупівлю інгредієнтів для виробництва сухих напівфабрикатів (супів, борщів і т.п.) для українських захисників на передовій. І вже 19 грудня ц.р. училище надіслало на картку Марини перший фінансовий внесок на цю благодійну справу в сумі 700 грн.

  Частину коштів до скриньки долучили завдяки ще одній успішній ініціативі – благодійному ярмарку, який організовано до Дня Святого Миколая викладачем Воробелем Романом Васильовичем та головою студради Ханіс Надією. Студенти і викладачі училища з великим ентузіазмом підійшли до цієї справи. Асортимент смаколиків своїм розмаїттям здивував би найбільших гурманів. За півтори години уся продукція була реалізована на суму 1952 грн.!!! Більшу частину зібраних коштів (1500 грн.) було передано студентці І курсу відділу теорії музики Тетяні Рибак, яка постраждала внаслідок ДТП і перенесла декілька операцій. Іншу частину коштів, як вже було зазначено, долучили до благодійної скриньки в їдальні.

  Кожна добра справа, зроблена нами, не шукає подяки чи відзнаки, але завжди приємно, коли отримуєш результат – чи то щасливі дитячі очі, чи ситий солдат, чи будь-яка людина, що відчула себе незабутою.  

  Благодійність – це наш вимір людських моральних цінностей, таких як гуманність, милосердя та небайдужість.

  Тож долучайтеся до гарних справ за покликом душі й серця!

З фотоматеріалами за даною темою можна ознайомитись у фотоальбомі "Волонтерська діяльність КМУ" .

Переглядів 617

Чарівний "Голос серцяв Кропивницькому! 

Наш край завжди славився своїми співочими талантами. Чого тільки варті такі видатні імена як Євдокія Колесник, Марія Садовська-Барілотті, Михайло Гришко, Леоніда Балановська, Василь Козерацький, Йосип Петров.

З такими славними традиціями Кіровоградщина не могла залишитись без вокального фестивалю, який би об’єднав майстрів, початківців і звичайних поціновувачів цього чудового виду мистецтва.

Тож, 7-8 грудня ц.р. Кіровоградське музичне училище презентувало перший Фестиваль вокального мистецтва "Голос серця". Його започатковано за ініціативи директора училища заслуженого діяча мистецтв України Лариси Голіусової та народної артистки України, лауреата Шевченківської премії, видатної співачки, доцента кафедри сольного співу НМАУ ім. П.І.Чайковського Лідії Забілястої – уродженки Кіровоградської області та випускниці Кіровоградського музичного училища.</span><span style="text-indent: 47.2667px; text-align: center"> 

Ім’я у фестивалю з’явилось у незвичний спосіб. Його обрали організатори з-поміж пропозицій від учасників фестивалю. І найбільше припала до душі назва "Голос серця", яку запропонувала учениця Кіровограської ДМШ №4 Анна Чумаченко.

Концерт-відкриття фестивалю став ще однією яскравою сторінкою в мистецькому житті краю. У програмі прозвучали твори видатних українських композиторів: увертюра до опери "Тарас Бульба" М.В.Лисенка, Монолог Богдана з опери "Богдан Хмельницький" К.Ф.Данькевича, українська народна пісня в обробці К.Г.Стеценка "Чуєш, брате мій?", "Запорізький марш" Є.О.Адамцевича, вокально-симфонічна поема "Тополя" П.І.Майбороди.

Надзвичайно зворушливу програму майстерно виконали народна артистка України Лідія Забіляста, лауреати міжнародних конкурсів Анастасія Потоцька та Олександр Безай у супроводі мішаного хору та симфонічного оркестру під орудою заслуженого діяча мистецтв України Лариси Голіусової. У новому складі на училищну сцену вийшов чоловічий вокальний ансамбль "Соколи" під керівництвом керівник Надії Шост. 

Наступного дня більше 50 учасників – солісти, вокальні ансамблі, хори та ансамблі з більшості районів та міст області чарували слухачів своїми голосами, продемонструвавши високий рівень підготовки.

Крім того, на гостей та учасників фестивалю чекали ще декілька музичних подарунків – концерти за участю студентів, викладачів та учнів педагогічної практики відділів співу та хору "PRIMA VISTA" Кіровоградського музичного училища. 

Фестиваль "Голос серця" надав широкі можливості для професійного спілкування, обміну методичним досвідом, здобуття досвіду сценічних виступів для виконавців. 

Учасники отримали масу позитивних вражень і вже починають готуватись до наступного фестивалю, який неодмінно відбудеться у 2017 році.

З більш детальним фотозвітом можна ознайомитись за наступним посиланням 

Фестиваль-конкурс "Голос серця" 

Переглядів 687

Для ознайомлення з Положенням  

про Всеукраїнський фестиваль-конкурс

української академічної музики

"Класик-проект",

присвячений пам`яті Юлія Мейтуса 

натисніть на нижче наведене посилання

  

ПОЛОЖЕННЯ

 

Для ознайомлення з Умовами  

про Всеукраїнський фестиваль-конкурс

української академічної музики

"Класик-проект",

присвячений пам`яті Юлія Мейтуса 

натисніть на нижче наведене посилання

  

УМОВИ 

Переглядів 647
Результати 28 - 36 із 51
RocketTheme Joomla Templates