Рейтинги успішності студентів

         На підставі рішення стипендіальної комісії Кіровоградського музичного училища від 30.06.2017 р. оприлюднюємо рейтинги успішності студентів ІІ-IV курсів Кіровоградського музичного училища за результатами ІІ семестру 2016/2017 н.р.

Рейтинг успішності студенів ІІ курсу

Рейтинг успішності студенів ІІІ курсу

Рейтинг успішності студенів ІV курсу

 

 

Переглядів 1877
 
 
Для ознайомлення із інформацією щодо вступу до 
 
Кіровоградського музичного училища у 2017 році 
 
натисніть на нижче наведене посилання 
 
 
 
 
Переглядів 1519

 Саме під такою назвою 7 квітня 2017 року в нашій концертній залі відбувся спільний захід Кіровоградського музичного училища і факультету філології та журналістики ЦДПУ ім. В.Винниченка. Вечір п’ятниці був сповитий у чудову атмосферу та насичений яскравими емоціями, які подарували глядачам команди студентів зазначених вишів. </span><span style="line-height: 16px; text-indent: 47.2667px; text-align: center"> 

Вже початок дійства був досить оригінальним – вхід на свято був хоч і безкоштовним, але передбачав, що кожен гість мав назвати улюблене українське слово та мав змогу взяти участь у розіграші благодійної лотереї. 

У своїх "візитівках" команди студентів довели правдивість твердження, що українська молодь – талановита, дружня, творча, кмітлива і весела! Чого тільки вартий відеоролик, відзнятий і змонтований Анастасією Гарник&ко у стилі "манекен челендж"? В ньому показана уся палітра життя в музичному училищі з основними його дійовими особами – студентами та викладачами. Подейкують, що Анатолій Олексійович Жабокрицький після своєї феєричної ролі у цьому відео має значні шанси на отримання "Оскару". Філологічно-музична вечірка  

Команди студентів встигли пограти в крокодила, демонструючи вміння розуміти один одного за допомогою мови міміки та жестів.

Два чудові сольні виступи студентів відділу співу Ірини Смаглюк та Анрі Болквадзе додали ліричної нотки у загальний сценарій заходу. Філологічно-музична вечірка 

У "Метаморфозах" команди демонстрували магію перевтілення: філологи співали пісні, а музиканти намагалися відзняти репортаж та провести урок української літератури. Студенту народного відділу Миколі Самсонову з його акторським хистом це вдалося доволі успішно, особливо за допомогою вокалістів ІІ курсу, талановитого репера Іллі Деморацького та піаніста-імпровізатора Мостового Самсона. 

Слід відзначити, що увесь захід був пронизаний патріотичною тематикою: вишукана українська мова, якісна сучасна українська музика, презентація про топ-10 видатних українців, важливі тези-меседжі з вуст ведучих, учасників та організаторів заходу, яскравий торт-подарунок та багато іншого. Все це тонкою червоною ниткою підводило до головного гасла заходу – "Українське в тренді!", з яким важко сперечатися. </span><span style="line-height: 16px; text-indent: 47.2667px; text-align: center"> 

"Допоки сонце сяє, поки вода тече, - надія є! Лиха біда минає, просто повір у це, - надія є!" – на такій оптимістично-мажорній ноті завершилась "Філологічно-музична вечірка" спільним виконанням відомої композиції, а студенти вже висловлюють неймовірне бажання продовжити реалізацію подібних заходів, де вони мають змогу ще більше розкрити свої таланти. 

Фото-звіт заходу - за наступним посиланням. ФОТО

 

Переглядів 837
 

Для ознайомлення з результатами XXII Всеукраїнського

фестивалю-конкурсу виконавців на

народних музичних інструментах

"Провесінь"  

натисніть на нижче наведене посилання 

 

Переглядів 880

Пам’яті маестро Хілобокова 

Швидко промайнули насичені яскравими емоціями та незабутніми враженнями дні ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на оркестрових струнних інструментах імені Ю.П.Хілобокова.

Відкриття фестивалю-конкурсу традиційно було віддане до рук невтомних і талановитих музикантів – керівників симфонічного та камерного оркестрів музичного училища, заслужених діячів мистецтв України Лариси Голіусової та Наталії Хілобокової. Прем’єрне виконання «Рапсодії в стилі блюз» Дж.Гершвіна для фортепіано з симфонічним оркестром (солістка – Мар’яна Максименко) стало ефектною увертюрою до всього музичного свята. Програма камерного оркестру, як завжди, вразила слухачів своєю багатогранністю: від стриманої поліфонії  Д.Фрескобальді до ліричної експресії П.Чайковського, від легкого жарту в мініатюри «Курка» Ж.Ф.Рамо до  гострого гумору «StanIsFunk» Ф.Колоччі -  п’єси, присвяченої сучасному флейтистові Станіславу Зубицькому (соло на флейті виконав випускник КМУ Роман Ієвський).

Учасники фестивалю-конкурсу мали змогу відвідати майстер-клас голови журі конкурсу, професора Львівської Національної музичної академії ім.М.В.Лисенка Ю.А.Соколовського, який поділився цінним педагогічним досвідом, теоретичними знаннями та практичними порадами щодо виконання скрипкових творів найскладнішого з композиторів – Й.С. Баха.

Презентація книги кандидата мистецтвознавства викладача-методиста Кіровоградського музичного училища М.Долгіх "Юрій Хілобоков: сюїта для скрипки з оркестром" дозволила поринути в світ недавнього минулого – спогади колег, друзів  та учнів видатного музиканта, педагога, засновника скрипкового мистецтва нашого краю і наживо уявити собі образ непересічної людини й талановитого митця.

Книга стала чудовим подарунком для усіх лауреатів конкурсу і, безперечно, виповнить свою виховну та просвітницьку роль для молодого покоління музикантів.

         Надовго залишив відчуття свята та радості концерт випускників Кіровоградського музичного училища, нині – студентів Львівської національної музичної академії ім. М.В.Лисенка. Молоді музиканти, які й раніше своєю грою захоплювали місцевих слухачів, і цього разу  довели, що музика є їх покликанням, а успішний вступ до вишу для жодного з них не був випадковим і подальше навчання обов’язково приведе їх до висот виконавської майстерності.

         ІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах об’єднав більше 90 юних солістів та артистів ансамблів з 9 областей України.

         Приємно відзначити, що серед лауреатів в старших вікових категоріях значаться студенти нашого училища Моісеєнко Вікторія, Башева Єлизавета, Бугаєнко Юлія, Єфіменко Альона, Полячок Марія та Ярова Катерина.

Заключним акордом цьогорічного фестивалю-конкурсу став концерт заслуженого артиста України, лауреата міжнародних конкурсів, викладача кафедри скрипки Львівської національної музичної академії ім. М.В.Лисенка, кандидата мистецтвознавства Назарія Пилатюка. Його виступ в дуеті з піаністом Петром Довганем (доцент ЛНМА ім.М.В.Лисенка) зарядив гостей та учасників фестивалю надзвичайною енергетикою. Темпераментна та артистична манера гри, різноманітна програма, блискуча техніка та темброва барвистість полонили слухачів. У свою чергу виконавців так вразили краса нашої концертної зали, якість інструментів, тепла та щира  атмосфера, що вони виявили бажання незабаром повернутися до нас з новою програмою.

         Отже, перегорнуто ще одну сторінку фестивалю-конкурсу імені Юрія Хілобокова. Ще один музичний тиждень перетворився на історію –  історію,  що має попереду багато цікавих подій. Чекаємо!

_____________________________

З детальними результатами конкурсу можна ознайомитись за наступним посиланням. РЕЗУЛЬТАТИ

Альбом зі світлинами з фестивалю-конкурсу знаходиться в розділі галерея за наступним посиланням. ФОТО

Переглядів 672
Результати 19 - 27 із 50
RocketTheme Joomla Templates