Чарівний "Голос серцяв Кропивницькому! 

Наш край завжди славився своїми співочими талантами. Чого тільки варті такі видатні імена як Євдокія Колесник, Марія Садовська-Барілотті, Михайло Гришко, Леоніда Балановська, Василь Козерацький, Йосип Петров.

З такими славними традиціями Кіровоградщина не могла залишитись без вокального фестивалю, який би об’єднав майстрів, початківців і звичайних поціновувачів цього чудового виду мистецтва.

Тож, 7-8 грудня ц.р. Кіровоградське музичне училище презентувало перший Фестиваль вокального мистецтва "Голос серця". Його започатковано за ініціативи директора училища заслуженого діяча мистецтв України Лариси Голіусової та народної артистки України, лауреата Шевченківської премії, видатної співачки, доцента кафедри сольного співу НМАУ ім. П.І.Чайковського Лідії Забілястої – уродженки Кіровоградської області та випускниці Кіровоградського музичного училища.</span><span style="text-indent: 47.2667px; text-align: center"> 

Ім’я у фестивалю з’явилось у незвичний спосіб. Його обрали організатори з-поміж пропозицій від учасників фестивалю. І найбільше припала до душі назва "Голос серця", яку запропонувала учениця Кіровограської ДМШ №4 Анна Чумаченко.

Концерт-відкриття фестивалю став ще однією яскравою сторінкою в мистецькому житті краю. У програмі прозвучали твори видатних українських композиторів: увертюра до опери "Тарас Бульба" М.В.Лисенка, Монолог Богдана з опери "Богдан Хмельницький" К.Ф.Данькевича, українська народна пісня в обробці К.Г.Стеценка "Чуєш, брате мій?", "Запорізький марш" Є.О.Адамцевича, вокально-симфонічна поема "Тополя" П.І.Майбороди.

Надзвичайно зворушливу програму майстерно виконали народна артистка України Лідія Забіляста, лауреати міжнародних конкурсів Анастасія Потоцька та Олександр Безай у супроводі мішаного хору та симфонічного оркестру під орудою заслуженого діяча мистецтв України Лариси Голіусової. У новому складі на училищну сцену вийшов чоловічий вокальний ансамбль "Соколи" під керівництвом керівник Надії Шост. 

Наступного дня більше 50 учасників – солісти, вокальні ансамблі, хори та ансамблі з більшості районів та міст області чарували слухачів своїми голосами, продемонструвавши високий рівень підготовки.

Крім того, на гостей та учасників фестивалю чекали ще декілька музичних подарунків – концерти за участю студентів, викладачів та учнів педагогічної практики відділів співу та хору "PRIMA VISTA" Кіровоградського музичного училища. 

Фестиваль "Голос серця" надав широкі можливості для професійного спілкування, обміну методичним досвідом, здобуття досвіду сценічних виступів для виконавців. 

Учасники отримали масу позитивних вражень і вже починають готуватись до наступного фестивалю, який неодмінно відбудеться у 2017 році.

З більш детальним фотозвітом можна ознайомитись за наступним посиланням 

Фестиваль-конкурс "Голос серця" 

Переглядів 409

Для ознайомлення з Положенням  

про Всеукраїнський фестиваль-конкурс

української академічної музики

"Класик-проект",

присвячений пам`яті Юлія Мейтуса 

натисніть на нижче наведене посилання

  

ПОЛОЖЕННЯ

 

Для ознайомлення з Умовами  

про Всеукраїнський фестиваль-конкурс

української академічної музики

"Класик-проект",

присвячений пам`яті Юлія Мейтуса 

натисніть на нижче наведене посилання

  

УМОВИ 

Переглядів 429

Вітаємо Яну Діденко!

16 листопада у міській раді Кропивницького з нагоди Дня студента відбулась урочиста зустріч керівництва міста зі студентською молоддю.

Під час урочистостей Подяками міської ради та виконавчого комітету відзначили найкращих та найактивніших студентів обласного центру.

Приємно констатувати, що такої нагороди удостоєна і наша студентка, випускниця відділу хорового диригування Кіровоградського музичного училища Яна Діденко.

Від усього колективу училища вітаємо Яну із заслуженою відзнакою!

 

Бажаємо подальших звершень, наснаги і активності! 

 

 

</span><span style="text-indent: 47.2667px">  

Переглядів 280
Результати 19 - 27 із 40
RocketTheme Joomla Templates